Szydera ze Szwocha! Koledzy z Arki nie odpuścili legioniście (WIDEO)

Piłka nożna

Mateusz Szwoch niedawno wrócił z Arki Gdynia do Legii Warszawa po ponad rocznym wypożyczeniu. Los chciał, że to właśnie z byłym klubem zmierzył się w pierwszym swoim meczu w barwach ”Wojskowych”. Co gorsza dla niego, mistrzowie Polski przegrali z Arką i to do Gdyni powędrował Superpuchar. Po spotkaniu nie brakowało zgryźliwości w kierunku 24-latka.

Szwoch od juniora występował w Arce, grał w zespole U-19, rezerwach, aż w końcu przebił się do pierwszej drużyny. W 2014 roku przeszedł do Legii, by w lutym 2016 znowu powrócić do Gdyni. Jego wypożyczenie trwało aż do 30 czerwca tego roku. 24-latek zagrał nieco ponad 30 minut w  pierwszym meczu warszawskiej ekipy w tym sezonie. Tak się złożyło, że było to spotkanie o Superpuchar Polski, a rywalem nie kto inny, jak Arka.

 

Gdynianie wygrali po rzutach karnych, ale Szwoch był jednym z tych piłkarzy po stronie Legii, który swoją jedenastkę wykorzystał. Po meczu piłkarz miał udzielić wywiadu, ale podbiegł do niego stary znajomy z Arki i trzymając paterę za zdobycie Superpucharu zaczął żartować sobie ze Szwocha.

 

- Chciałbyś ją, mogę Ci "opędzlować" – powiedział.

 

- Poczekaj, zdjęcie sobie z nią zrobię – odpowiedział zawodnik, którego cała sytuacja nieco rozbawiła.

 

Oczywiście wszystko miało żartobliwy charakter, dawny kolega nie mógł wręcz odpuścić 24-latkowi.

 

Cała sytuacja w załączonym materiale wideo.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie