World Grand Prix: Argentyna - Polska. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
World Grand Prix: Argentyna - Polska. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Po dwóch bardzo pewnych zwycięstwach żeńską reprezentację Polski czeka kolejne starcie w siatkarskim World Grand Prix. Tym razem rywalkami Biało-Czerwonych będą słabo spisujące się zawodniczki z Argentyny. Transmisja meczu Argentyna - Polska w Polsacie Sport.

Reprezentantki Polski nie miały praktycznie żadnych problemów w pierwszych dwóch meczach. Najpierw pokonały Chorwację, z którą mecz rozpoczęły od trzynastu z rzędu zdobytych punktów. Potem nie pozostawiły żadnych złudzeń siatkarkom z Kanady. Oczywiście te najcięższe pojedynki jeszcze przed nimi, ale na razie można być zadowolonym z dotychczasowych poczynań.

Argentynki wysokiej poprzeczki naszym zawodniczkom nie powinny postawić. Siatkarki z Ameryki Południowej najpierw gładko przegrały z Kanadą, a następnie stoczyły pięciosetowy bój z Chorwacją. Wyniki te pokazują, że Argentyna może być jednym z outsiderów tego turnieju. Rzecz jasna żadnego rywala nie należy lekceważyć, ale mimo to można spodziewać się kolejnego łatwego zwycięstwa Biało-Czerwonych.

Transmisja meczu Argentyna - Polska od godziny 23.50 w Polsacie Sport.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze