Faza grupowa Overwatch World Cup za pasem

Inne
Faza grupowa Overwatch World Cup za pasem
fot. Overwatch World Cup

Faza grupowa Overwatch World Cup 2017 zbliża się wielkimi krokami. Drużyny z 32 państw, które się zakwalifikowały, wyruszą na zawody rozgrywane na czterech kontynentach, gdzie powalczą o jedno z ośmiu finałowych miejsc na BlizzConie.

Bez względu na to, czy kibicujecie swojej reprezentacji, ulubionemu graczowi czy po prostu chcecie obejrzeć najlepsze rozgrywki w Overwatch na świecie, zapraszamy na WorldCup.PlayOverwatch.com, gdzie znajdziecie transmisje na żywo i wideo na żądanie, wyniki meczów, rozstawienia, wiadomości i nie tylko. Odwiedźcie stronę już teraz, aby sprawdzić pełen harmonogram meczów dla wszystkich czterech zawodów fazy grupowej.
 
Przypomnijmy, że Polska trafiła do grupy E. Biało-czerwoni o awans do kolejnej fazy mierzyć będą się z Koreą Południową, Austrią i Holandią.
 
Wszystkie mecze fazy grupowej będą transmitowane na żywo i prezentowane przez członków naszej drużyny talentów Overwatch World Cup.
 
Oto oficjalne kanały transmisji Overwatch World Cup:
Na oficjalnej stronie Overwatch World Cup w serwisie Twitch udostępnimy listę kanałów społecznościowych z transmisjami w innych językach. Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnym blogu.
 
SG, Informacja Prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze