Wychowanek Arsenalu Londyn piłkarzem Rakowa!

Piłka nożna
Wychowanek Arsenalu Londyn piłkarzem Rakowa!
fot. rksrakow.pl

Wychowanek Arsenalu Londyn Daniel Boateng został nowym zawodnikiem Rakowa. 24-latek jest z pochodzenia Ghańczykiem, jednak urodził się w Londynie i posiada także obywatelstwo angielskie.

W przeszłości Daniel Boateng występował w młodzieżowych drużynach Arsenalu. W latach 2012-2014 był wypożyczany przez "Kanonierów" do Swindon Town, Oxford United, a także do Hibernian FC, gdzie w szkockiej Premier League wystąpił w czterech meczach.

Kolejnymi przystankami w karierze Daniela były Olimpia Sarejevo i szwedzki Södertälje FK. Ostatnio Boateng powrócił do Szkocji. Nasz nowy zawodnik grał w zespole League One - Airdrieonians.

- Daniel to zawodnik z bardzo bogatym CV. Przez siedem lat był szkolony w Arsenalu Londyn. Ma bardzo duży potencjał. Jego losy piłkarskie różnie sie potoczyły, dlatego wypadł z "dużej piłki". Mam nadzieję, że u nas się odbuduje. Na pewno to będzie wzmocnienie Rakowa - komentuje transfer trener Marek Papszun.

Boateng będzie już brany pod uwagę przy ustalaniu składu na jutrzejszy mecz rundy wstępnej Pucharu Polski z Wisłą Puławy.

mt, rksrakow.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze