Zasłabnięcie w półfinale Wimbledonu. Starsza pani nie wytrzymała dramaturgii (WIDEO)

Pierwszy mecz półfinałowy Wimbledonu pomiędzy Marinem Ciliciem i Samem Querreyem był niezwykle zacięty. Przy stanie 6-6 w tie-breaku pierwszego seta wielkie emocje udzieliły się jednej ze starszych kibicek ogladających spotkanie, która zasłabła w kluczowym momencie.

Wszystko zdarzyło się w momencie, gdy Marin Cilic zepsuł pierwszy serwis i by utrzymać przewagę swojego podania musiał maksymalnie się skoncentrować. Nagle na trybunach zrobił się jednak rumor, a kamery błyskawicznie zostały skierowane w miejsce, gdzie powstało całe zamieszanie.

Okazało się, że jedna ze starszych pań oglądających półfinał nie wytrzymała dramaturgii tie-breaka i po prostu zasłabła. Błyskawicznie za telefon chwycił sędzia spotkania, który uruchomił odpowiednie procedury, a na pomoc fance ruszyli dwaj stewardzi. Bardzo szybko sprowadzili panią po schodkach i na zapleczu zapewnili pomoc medyczną.

Emocjonującego tie-breaka wygrał ostatecznie Querrey i wyszedł na prowadzenie 1:0 w setach. Później okazało się, że była to... jedyna wygrana partia przez Amerykanina, który ostatecznie przegrał półfinał w czterech setach.