Czy Izak zagra na PGL Majorze? Komentator wytypowany do meczu gwiazd

E-sport
Czy Izak zagra na PGL Majorze? Komentator wytypowany do meczu gwiazd
fot. CKM

Wielce prawdopodobne, że najpopularniejszy polski komentator Counter-Strike’a: Globl Offensive – Piotr ‘Izak’ Skowyrski zagra w pokazowym meczu gwiazd podczas PGL Majora w Krakowie. O wszystkim zadecydują użytkownicy Reddita.

Już jutro w krakowskiej Tauron Arenie rozpocznie się najważniejszy turniej roku. Na PGL Majora zjadą się najlepsze drużyny globu, które powalczą o splendor oraz nagrody z puli okrągłego miliona dolarów. Wśród uczestników zobaczymy oczywiście Virtus.pro, ale nie zabraknie również gwiazd z SK Gaming, Astralis, FaZe Clanu czy G2 Esports. Co ciekawe, w turnieju weźmie udział także szósty Polak – Paweł ‘innocent’ Mocek, który w efektowny sposób zakwalifikował się do zmagań ze swoją międzynarodową drużyną PENTA Sports.

 

Pojedynki światowych kolosów nie będą jednak jedyną atrakcją Majora. Podczas imprezy zorganizowany zostanie bowiem mecz pokazowy, w którym udział wezmą światowej klasy eksperci czy komentatorzy. W stawce, obok m.in. byłych profesjonalistów: Robina ‘Fifflarena’ Johanssona czy Joona ‘natu’ Leppänena – znajduje się Izak. Łącznie wytypowano dwunastu pretendentów. Ostatecznie to dziesięciu z nich podzieli się na dwa zespoły i powalczy w Krakowie. O tym, jak sformowane zostaną składy w dużej mierze zadecydują użytkownicy Reddita. Mają oni wytypować najbardziej zbalansowane zestawienia. To, które przypadnie do gustu organizatorom, zostanie zatwierdzone.

 

Pełna lista wytypowanych ekspertów:

Mantrousse

YNK

Natu

Moses

Fifflaren

HenryG

Bardolph

DDK

Anders

Sapphire

Prius

Izak

 

Przypomnijmy, że Skowyrski będzie odpowiadał za polski komentarz PGL Majora. Pomagać będzie mu Adam ‘destru’ Gil.

Szymon Groenke, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie