Reprezentant Polski U-18 naśmiewa się z bramkarzy z Ekstraklasy! Skrytykował go Boniek

Piłka nożna
Reprezentant Polski U-18 naśmiewa się z bramkarzy z Ekstraklasy! Skrytykował go Boniek
fot. Cyfrasport

Kamil Grabara na Twitterze jest ostry jak brzytwa, a przecież to dopiero 18-letni zawodnik! Bramkarz młodzieżowych drużyn Liverpoolu tym razem skrytykował błąd Seweryna Kiełpina przy jednej ze straconych bramek w meczu Wisła Płock – Lechia Gdańsk (0:2). Na wypowiedź niepokornego piłkarza zareagował Zbigniew Boniek i… sam Kiełpin.

Chwilę po straconym golu przez Wisłę na Twitterze mogliśmy zobaczyć wpis Grabary - „Dobrze ze ruszyła ekstraklasa, można podziwiać kwiat bramkarstwa”. Jest to bardzo odważny komentarz. Bramkarz Liverpoolu przecież nie zagrał ani jednego meczu w żadnej seniorskiej drużynie. Nie zapomniał o tym wspomnieć sam Kiełpin, którego młody Grabara skrytykował.

Do Tweeta reprezentanta Polski U-18 odniósł się sam prezes Boniek, który często wdaje się w dyskusje z niepokornym zawodnikiem.

Nie był to pierwszy tego typu wpis Grabary. Bez ogródek krytykuje innych bramkarzy. Na początku ubiegłego sezonu nie pozostawiał suchej nitki na bramkarzu Ruchu Chorzów, Kamilu Lechu. Warto jednak w tym momencie przypomnieć jeden fakt. Grabara do Liverpoolu trafił właśnie z klubu ze Śląska i w jego barwach nie zagrał w żadnym meczu seniorskiej drużyny. Charakteru i pewności siebie na pewno mu nie brakuje, teraz trzeba to tylko (albo aż) pokazać na boisku.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze