Kolejne bramki Milika! Napoli gromi 7:0

Trwa seria strzelecka Arkadiusz Milika. Po trzech bramkach z amatorskim zespołem Bassa Anaunia, Polak zdobył kolejne dwie z IV-ligowym AC Trento. SSC Napoli w obu meczach skompletowało w sumie 24 gole.

Podopieczni Maurizio Sarriego pokonali w środę amatorów z Anauni 17:0. W sobotę postanowili zabawić się z IV-ligowym Trento. Szkoleniowiec Napoli na każdą połowę wypuścił dwie inne jedenastki. Do przerwy zespół z południa Włoch prowadził już 4:0. W drużynie tej nie było jednak Polaków - wybiegli oni dopiero na drugą część spotkania.

Milik strzelał w 59. i 66. minucie. Drugi gol był szczególnej urody - Polak wpakował piłkę do siatki efektownymi nożycami. Piotr Zieliński nie poszedł śladem rodaka i zakończył mecz bez choćby jednej bramki.

SSC Napoli - AC Trento 7:0 (4:0)
Bramki: Mertens 15., Giaccherini 36., Chiriches 37., Callejon 43., Milik, 59., 66., Ounas 60.