PENTA Sports przegrywa drugi mecz na Majorze. Dramatyczny występ innocenta

E-sport
PENTA Sports przegrywa drugi mecz na Majorze. Dramatyczny występ innocenta
fot. HLTV.org

PENTA Sports przegrywa swój drugi mecz na krakowskim PGL Majorze. North zdecydowanie górowało na drużyną Pawła ‘innocenta’ Mocka.

Znakomicie rozpoczęła PENTA na Mirage, w pewnym momencie prowadząc aż 7:1 – na dodatek po stronie terrorystów! North przez pierwszą część spotkania nie miało żadnych szans, niszczone przez Jesse ‘zehNa’ Linjala i Miikka ‘suNn’ego’’ Kemppi. Niestety na tym dobra passa ekipy reprezentowanej przez jednego Polaka się skończyła. North zaczęło konsekwentnie odrabiać straty i choć PENTA robiła, co mogła, by zatrzymać rywali, w jej grze zabrakło jednego elementu. Tym elementem był innocent, który przez cały pojedynek zdołał pokonać zaledwie pięciu przeciwników. Kto wie, co by się stało, gdyby Mocek zanotował lepszy występ. Być może jego formacja w obronie zdobyłaby więcej niż jedną rundę.

 

PENTA Sports 9:16 North – Mirage

 

Tym samym – po porażkach z SK Gaming i Norht – PENTA ma bilans 0:2 i już jutro powalczy o utrzymanie na Majorze. Jeżeli kolejne spotkanie padnie łupem ich oponentów, z Krakowem pożegnać będzie musiał się pierwszy Polak. North natomiast – po wczorajszej klęsce przeciwko Cloud9 i dzisiejszym triumfie awansowało do grona zespołów z bilansem 1:1. Awans do fazy pucharowej stoi przed nimi otworem.

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze