Mayweather nie wierzy w nokaut na McGregorze!

Sporty walki
Mayweather nie wierzy w nokaut na McGregorze!
fot. youtube.com

W ostatnich dniach pojawiły się głosy, że Conor McGregor (0-0) został znokautowany na sparingu - taką wersję przedstawił były mistrz świata dwóch kategorii wagowych Jessie Vargas (27-2, 10 KO). Floyd Mayweather, który 26 sierpnia zmierzy się z Irlandczykiem, nie wierzy w takie doniesienia.

Vargas przyznał, może nieco z przymrużeniem oka, że McGregor został znokautowany na jednej sesji treningowych. Taka informacja wywołała burzę w mediach, choć dowodów na takie zdarzenie brakowało. Sam pięściarz poszedł nawet krok dalej, stwierdzając, że autorem nokautu był Brandon Rios, lecz ten przyznał, że nigdy nawet nie spotkał Irlandczyka. Ostatecznie padło jednak inne nazwisko. Tym, którym miał zaskoczyć "Notoriousa", był Bradley Wheeler - zawodnik MMA.

- Floyd wygra przez nokaut w sześć, siedem rund. Nie mam wątpliwości. Nawet chcę postawić na to trochę pieniędzy - powiedział.

Spekulacje dotarły także do Mayweathera, który 26 sierpnia będzie zdecydowanym faworytem bokserskiego starcia. Odbędzie się ono w 10-uncjowych rękawicach, a według Vargassa, Wheeler znokautował McGregora w rękawicach 16-uncjowych! Amerykanin bardzo spokojnie podchodzi do tematu możliwego nokautu.

- Jestem w kontakcie z Vargasem. Ta informacja jest plotką, chyba że zobaczę to na własne oczy. Jeśli nie ma dowodów, to nie uwierzę - powiedział.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie