Piłkarski mistrz świata szuka klubu przez internet

Piłka nożna
Piłkarski mistrz świata szuka klubu przez internet
fot.PAP/EPA

Okres transferowy trwa w najlepsze. Menadżerowie piłkarscy mają ręce pełne roboty, ale niektórzy zawodnicy szukają klubu na własną rękę. Najnowszym przykładem na to jest włoski obrońca - Cristian Zaccardo. Z tym, że mistrz świata z 2006 roku oferuje swoje usługi w... internecie.

Niespełna 36-letni gracz w ogłoszeniu zapewnia, że nadal znajduje się w dobrej formie i jest w stanie grać przez dwa lata na wysokim poziomie. - Zakończyłem przedterminowo moją współpracę z Vicenzą. Umowa wiązała mnie z tym klubem do 2018 roku, a teraz jestem do wzięcia. Mam przed sobą jeszcze dwa lata gry na wysokim poziomie. Ktoś chce podpisać kontrakt ze mną? Poważny i dobry piłkarz - napisał Zaccardo na znanym serwisie internetowym "linkedin".

Wychowanek klubu z Bolonii jest 18-krotnym reprezentantem Włoch, dla której strzelił jednego gola. Jedenaście lat temu podczas mundialu w Niemczech z drużyną narodową zdobył mistrzostwo świata. Rozegrał wówczas trzy mecze. W dorosłej kadrze "Azzurri" grał w latach 2004-2007.

Oprócz Bolonii reprezentował barwy takich klubów jak: Spezia Calcio, US Palermo, Wolfsburga (z którym wywalczył mistrzostwo Niemiec), Parmy, Milanu, Carpi oraz ostatnio Vicenzy. Doświadczony stoper rozegrał w Serie A aż 381 spotkań, w których strzelił 22 gole i zaliczył 10 asyst.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze