Golf: The Open Championship. Transmisje w Polsacie Sport News

Inne
Golf: The Open Championship. Transmisje w Polsacie Sport News
fot. PAP
Henrik Stenson

Już w czwartek rusza najstarszy z czterech głównych męskich turniejów golfowych. The Open Championship 2017 rozegrany zostanie na polu Royal Birkdale Golf Club w angielskim Southport. Transmisje turnieju od czwartku do niedzieli w Polsacie Sport News.

The Open Championship jest jednym z czterech głównych męskich turniejów golfowych i jedynym rozgrywanym poza USA. Na 72 dołkach o tytuł najlepszego golfisty powalczy 156 zawodników, wśród których będą praktycznie sami najlepsi gracze. Zabraknie trzykrotnego triumfatora brytyjskiej imprezy Tigera Woodsa, który zmaga się z problemami natury osobistej.

Będą natomiast inni wielcy, w tym ubiegłoroczny zwycięzca Henrik Stenson, który w 2016 roku pobił rekord turnieju osiągając rezultat 20 poniżej par. Na polu w Southport pojawią się również miedzy innymi Rory McIlroy, Phil Mickelson czy Sergio Garcia, w który w swoim dorobku nie ma jeszcze zwycięstwa w The Open Championship.

Tegoroczna edycja będzie już 146. turniejem w historii. Rywalizacja rozpocznie się w czwartek, a zakończy się w niedzielę. Transmisje turnieju codziennie od 14:00 do 20:00 w Polsacie Sport News.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze