"L’Equipe": Valencia nie rezygnuje z Krychowiaka

Piłka nożna
"L’Equipe": Valencia nie rezygnuje z Krychowiaka
fot.Cyfrasport

Valencia jest zainteresowana pozyskaniem piłkarza reprezentacji Polski i Paris Saint Germain Grzegorza Krychowiaka - napisano w środę w internetowym wydaniu dziennika "L'Equipe". Spekulacje dotyczące transferu pomocnika trwają już od dłuższego czasu.

W tekście poinformowano, że kluby podjęły już rozmowy w sprawie przenosin Krychowiaka. O tym, że został on zaoferowany m.in. Valencii niektóre media wspominały już w czerwcu.

 

W "L'Equipe" zaznaczono, że rozstanie Polaka z PSG jest już właściwie przesądzone po tym, jak w klubie zdecydowano, że wraz z Hatemem Benem Arfą, Alekiem Georgenem i Jean-Christophe Bahebeckiem zostanie on w Paryżu, podczas gdy zespół przygotowuje się do sezonu w Stanach Zjednoczonych. Dodano, że 27-letni zawodnik wrócił do klubu prosto z wakacji w... USA. - Rok po przybyciu do stolicy kraju za 30 mln euro i podpisaniu czteroletniego kontraktu jego przygoda z klubem się skończy - podkreślono w artykule.

 

Dziennikarze spekulowali wcześniej, że Polak miał szansę na zatrudnienie w AC Milan, ale po pozyskaniu przez włoski klub Lucasa Biglii najbardziej prawdopodobna wydaje się opcja przeprowadzki do Walencji. Powołując się na anonimowe źródła, stwierdzono, że Krychowiak nie jest do końca przekonany do tego transferu. Zaznaczono przy tym, choć polskie media sygnalizowały, iż piłkarzem zainteresowane jest Atletico Madryt, to zaprzeczyły temu osoby związane z klubem ze stolicy Hiszpanii.

A.J., PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie