Materla opuścił areszt! Były mistrz KSW na wolności

Sporty walki
Materla opuścił areszt! Były mistrz KSW na wolności
fot. Polsat Sport

Były czempion organizacji KSW w wadze średniej, Michał Materla (24-5, 6 KO, 12 SUB) wyszedł z aresztu – poinformował na Twitterze Dominik Durniat. Informację potwierdził współwłaściciel największej organizacji mieszanych sztuk walki w Polsce Maciej Kawulski.

Materla zatrzymany został w grudniu 2016 roku. Podejrzany był o udział w grupie przestępczej, która miała handlować narkotykami. Urodzony w Szczecinie zawodnik nie przyznał się do postawionych zarzutów oraz zaprzeczył, że zna osoby powiązane z tym przestępstwem. Jak poinformował "Głos Szczeciński" sąd zdecydował się uchylić areszt za poręczeniem majątkowym.

 

"Michał Materla wyszedł z aresztu" - napisał na Twitterze Durniat, a po chwili informację tę potwierdził Kawulski. Swoją radość wyraził również Łukasz Jurkowski (16-10, 4 KO, 6 SUB), który często pozytywnie wypowiadał się o Materli.  

 

 

Przed zatrzymaniem 33-latek był jedną z czołowych postaci polskiego MMA. Był mistrzem organizacji KSW w kategorii średniej, ale stracił pas w pojedynku z Mamedem Khalidovem (34-4-2, 13 KO, 17 SUB). Potem wrócił i wygrał dwie walki, z Antonim Chmielewskim (32-16, 5 KO, 18 SUB) oraz Rousimarem Palharesem (19-8, 16 SUB).

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze