Materla powróci do KSW jeszcze w tym roku?

Sporty walki
Materla powróci do KSW jeszcze w tym roku?
fot. KSW

Michał Materla (24-5, 6 KO, 12 SUB) w środę po ponad siedmiu miesiącach opuścił areszt. Włodarze organizacji KSW zapowiadają, że popularny "Cipek" do zawodowego MMA może wrócić jeszcze w tym roku!

Materla w grudniu 2016 roku został zatrzymany przez Centralne Biuro Śledcze. Postawiono mu zarzut udziału w zorganizowanej grupie przestępczej i udział w obrocie narkotykami. Grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności. Po wpłaceniu kaucji w wysokości 150 tysięcy złotych, po ponad siedmiu miesiącach w środę Materla opuścił areszt.

 

Nadal przeciwko byłemu mistrzowi KSW toczy się postępowanie i nadal ma status podejrzanego, dozór policji i nie może opuszczać kraju. Włodarze największej polskiej organizacji wierzą jednak w niewinność swojego zawodnika i sugerują, że popularny "Cipek" może wrócić do klatki jeszcze w tym roku!

- Materla nie do złamania, nie tylko w ringu. W formie nie tylko po treningu. Czyżby powrót do okrągłej klatki jeszcze w tym roku? - napisał na Twitterze jeden z właścicieli KSW Maciej Kawulski.


Wiemy, że organizacja KSW planuje w tym roku zorganizować dwie gale. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że pierwsza z nich odbędzie się poza granicami Polski (najprawdopodobniej  w Dublinie), a druga na Śląsku (w grę wchodzą Gliwice oraz Katowice). Ze względu na obowiązujące obostrzenia Materla mógłby wystąpić na gali, która odbędzie się na terenie Polski. Czy podczas ostatniego wydarzenia KSW w tym roku zobaczymy byłego mistrza KSW w kategorii średniej? Czekamy na rozwój wydarzeń!

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie