W rywalizacji mężczyzn zaprezentuje się 14 seniorów i ośmiu juniorów, natomiast w konkurencjach kobiecych 11 seniorek i dziewięć juniorek.

 

O medale ubiegać będzie się 939 strzelców z 43 krajów.

 

Liczniejsze ekipy od biało-czerwonych przysyłają: Niemcy - 74, Rosja - 70, Włochy - 58, Ukraina - 49, Czechy i Francja po 45.

Mistrzostwa zakończą się 3 sierpnia.

Skład reprezentacji Polski na ME 2017 w Baku: 
  
  seniorki 
  
  Klaudia    Breś (Zawisza Bydgoszcz) - pistolet
  Sylwia     Bogacka (Gwardia Zielona Góra) - karabin
  Aleksandra Jarmolińska (Legia Warszawa) strzelba gładkolufowa - skeet
  Karolina   Kowalczyk (Śląsk Wrocław) - karabin
  Agnieszka  Nagay (Społem Łódź) - karabin 
  Agata      Nowak (Świt Starachowice) - pistolet 
  Agnieszka  Sieracka (Śląsk Wrocław) - strzelba gładkolufowa - skeet
  Aneta      Stankiewicz (Zawisza Bydgoszcz) - karabin
  Natalia    Szamrej (Wawel Kraków) - strzelba gładkolufowa - skeet
  Joanna     Tomala (Flota Gdynia) - pistolet
  Paula      Wrońska (Lider Amicus Lębork) - karabin
  
  juniorki
  
  Sandra     Bernal (Śląsk Wrocław) - strzelba gładkolufowa - trap
  Klaudia    Buczek (Społem Łódź) - karabin
  Julita     Chwedczuk (Dragon Siedlce) - pistolet 
  Weronika   Paszek (ŚTS Tychy) - pistolet
  Wioletta   Pawluczek (ŚTS Tychy) - pistolet
  Kinga      Szewc (Kaliber Białystok) - pistolet 
  Aleksandra Szutko (Kaliber Białystok) karabin
  Inez       Szymankiewicz (Legia Warszawa) - strzelba gładkolufowa - skeet
  Aleksandra Zaparucha (Ślask Wrocław) - karabin
  
  seniorzy 
  
  Tomasz   Bartnik (Legia Warszawa) - karabin
  Andrzej  Burda (Alu-Pro Opole) - karabin
  Łukassz  Czapla (Wawel Kraków) - karabin
  Piotr    Daniluk (Flota Gdynia) - pistolet
  Bartosz  Jasiecki (Zawisza Bydgoszcz) - karabin
  Damian   Klimek (Flota Gdynia) - pistolet
  Wojciech Knapik (Zawisza Bydgoszcz) - pistolet
  Piotr    Kowalczyk (Diana Poznań) - strzelba gładkolufowa - trap
  Marcin   Majka (Tarcza Goleniów) - karabin
  Dawid    Migała (Grunwald Poznań) - karabin 
  Tomasz   Pasierbiński (Śląsk Wrocław) - strzelba gładkolufowa - trap
  Radosław Podgórski (Flota Gdynia) - pistolet
  Daniel   Romańczyk (Agat Złotoryja) - karabin
  Jaromir  Wojtasiewicz (Grunwald Poznań) - strzelba gładkolufowa - trap
  
  juniorzy 
  
  Kacper   Jurasz (Kaliber Białystok) - pistolet
  Maciej   Kowalewicz (Gwardia Olsztyn) - karabin
  Oskar    Miliwek (Zawisza Bydgoszcz) - pistolet  
  Mateusz  Pierko (Kaliber Białystok) - karabin 
  Tomasz   Piwowarski (OSiR Koluszki) - pistolet
  Paweł    Porwisiak (Kaliber Białystok) - karabin 
  Patryk   Sakowski (Gwardia Zielona Góra) - pistolet
  Filip    Smol (Piast Bieruń) - karabin