The World Games: Bliźniaczki zawstydziły Messiego i Ronaldo!

Inne

Arina Averina i Dina Averina to idealne kandydatki na żonę dla każdego fana futbolu. Bliźniaczki nie dość, że są piękne, to jeszcze wyprawiają niesamowite rzeczy z piłką. Ich sztuczki mogłyby zawstydzić nawet Lionela Messiego i Cristiano Ronaldo.

W odbywających się w piątek popołudniu kwalifikacjach do finału zawodów w gimnastyce artystycznej (układ z piłką), najlepsza okazała się Rosjanka Arina Averina, która uzyskała łącznie 18,500 pkt, co było sumą poziomów trudności i wykonania występu. Drugie miejsce zajęła Białorusinka Alina Harnasko (17,850 pkt), a trzecia była Bułgarka Neviana Vladinova (17,250 pkt).

Siostra bliźniaczka Ariny Dina zajęła co prawda dopiero czwartą pozycję, bo zdażyło się jej kilka błędów technicznych, ale nie zmieniało to faktu, że w wieczornym finale to właśnie ona wraz z siostrą były głównymi faworytkami. Obie panie to przecież mistrzynie Europy i największe gwiazdy The World Games, jeśli chodzi o gimnastykę artystyczną.

 

Ostatecznie Arina zgromadziła w finale o 0,300 pkt więcej niż w kwalifikacjach, co pozwoliło jej stanąć na najwyższym stopniu podium. Jej siostra natomiast, zgodnie z oczekiwaniami, spisała się niewiele gorzej (18,350 pkt) i zapewniła sobie srebrny medal.


Siostry Averiny wyprawiają na macie z piłką prawdziwe cuda, jakim prawdopodobnie nie byliby w stanie sprostać nawet najlepsi freestylerzy świata. Nie mówiąc już o profesjonalnych piłkarzach, za których umiejętności techniczne wielkie kluby płacą przecież grube miliony euro. Oczywiście boisko to nie cyrk, ale myśl, że Ronaldo i Messi wypadliby na tle tych pięknych pań raczej dość blado, wywołuje pewne uczucie rozbawienia.

Występy zjawiskowych sióstr w załączonym materiale wideo.

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze