World Grand Prix: Polska - Kazachstan. Transmisja w Polsacie Sport i Super Polsacie

Siatkówka
World Grand Prix: Polska - Kazachstan. Transmisja w Polsacie Sport i Super Polsacie
fot. PAP

Podopieczne trenera Jacka Nawrockiego zagrają w sobotę z reprezentacją Kazachstanu w koreańskim Suwon. Polki walczą o awans do turnieju finałowego World Grand Prix, który zostanie rozegrany w ostatni weekend lipca w Ostrawie. Transmisja meczu Polska - Kazachstan w Polsacie Sport i Super Polsacie.

Polskie siatkarki w tegorocznej edycji World Grand Prix wygrały sześć spotkań. Pokonały zespoły Chorwacji, Kanady, Argentyny, Peru i Kolumbii. Porażkę poniosły jedynie w meczu z Koreą Południową 1:3, która jest faworytem II dywizji. Piątkowe zwycięstwo z Kolumbią 3:0, przybliżyło Polki do awansu do turnieju finałowego w Ostrawie. Nasza reprezentacja zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli II dywizji.

Przeciwniczki Polek w sobotnim spotkaniu w Suwon - reprezentacja Kazachstanu, zajmuje aktualnie jedenaste miejsce w tabeli II dywizji. Siatkarki tego kraju wygrały w rozgrywkach zaledwie jeden mecz z reprezentacją Chorwacji 3:1. Polki są więc zdecydowanymi faworytkami do zwycięstwa w tym spotkaniu.

Transmisja meczu Polska - Kazachstan w sobotę w Polsacie Sport i Super Polsacie. Początek transmisji o 9:20. Mecz komentują Marek Magiera i Ireneusz Mazur.

o.s, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze