Polacy w półfinale! Virtus.pro pewnie wygrywa z North

E-sport

Stało się – polska ekipa niczym zupełnie odrodzona pewnie rozprawiła się z przeciwnikami, pewnie pokonując ich 2:0 na mapach Cobblestone i Nuke.

Pierwsza mapa poszła zdecydowanie po myśli rosyjskiej organizacji – mapa, na której zdecydowanym faworytem była ekipa North została zdominowana przez naszych rodaków, a przeciwnicy raz po raz próbowali, jednak nieskutecznie znaleźć luki w zorganizowanej defensywie Virtusów i po pierwszej połowie wiadomo było, że to raczej oni wygrają pierwszą rundę.

Druga mapa była już o wiele cięższa, gdyż pierwsze rundy były zdominowane przez North – Virtus pro przy rezultacie 5:0 jednak zaczęło się podnosić i zdołało doprowadzić do wyrównania, a pierwszą połowę po stronie terrorystów przegrali 7:8.

Kolejna połowa zaczęła się od wygranej pistoletówki i od tego momentu VP zaczęło pewnie budować swoją przewagę, jednak w pewnym momencie North pokazało, że prędko broni nie złoży i doprowadzili do wyrównania, jednak w pewnym momencie Virtusom udało się uciec i po zaciętej walce wygrać ze swoim rywalem wynikiem 10:16 i awansować do półfinału PGL!

Półfinał zostanie rozegrany w godzinach wieczornych.