Lewandowski motywuje Ronaldo do ciężkiej pracy

Piłka nożna
Lewandowski motywuje Ronaldo do ciężkiej pracy
fot. PAP

Cristiano Ronaldo przyznał w rozmowie z ESPN, którzy zawodnicy najbardziej motywują go do ciężkiej pracy. Wśród wymienionych znalazł się m.in. Robert Lewandowski.

Choć Real Madryt przebywa aktualnie w Stanach Zjednoczonych, to Cristiano Ronaldo ma jeszcze wolne od piłki nożnej. Nie oznacza to jednak, że może skupić się tylko na odpoczynku. Portugalczyk jest bowiem w Chinach, gdzie wypełnia swoje obowiązki sponsorskie. Z krótkiej rozmowy dla ESPN dowiedzieliśmy się, jacy zawodnicy najbardziej motywują go do codziennej ciężkiej pracy na treningach.

Na tym poziomie nie możesz odpocząć czy spać, bo za tobą są kolejni, którzy mogą cię wyprzedzić. Najlepsi zawsze idą za najlepszymi, bo chcą być na topie. Wszyscy ze sobą walczymy: Neymar, Messi, Lewandowski, Higuain. Taka rywalizacja jest potrzebna. To ona daje mi motywację - powiedział.

Ronaldo wyznał również, co jest potrzebne do całkowitego spełnienia. - Rozmawiałem z właścicielem Valencii. Powiedział mi, choć wiedziałem to, że mamy pieniądze, sławę, ale najważniejsza jest rodzina. Musimy sprawić, by ona dobrze się czuła - stwierdził.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze