Zaskakująca oferta dla Krychowiaka

Piłka nożna
Zaskakująca oferta dla Krychowiaka
fot. PAP

Grzegorz Krychowiak nie będzie miło wspominał epizodu w Paris Saint-Germain. Polak nie mógł przebić się do pierwszego składu i musi szukać nowego klubu. Według mediów, zawodnikiem poważnie zainteresowany jest najbardziej utytułowany klub w Turcji - Galatasaray Stambuł.

Polski pomocnik po powrocie z wakacji chciał walczyć o swoje miejsce w pierwszej drużynie, lecz Unai Emery nie powołał go na amerykańskie tournee. Krychowiak miał zostać w stolicy Francji i tam ćwiczyć pod okiem trenera od przygotowania fizycznego. To był jasny sygnał, że w Paryżu nie ma raczej czego szukać. PSG na pewno z chęcią zarobiłoby na nim kilkanaście milionów euro, zwłaszcza że chętnych na jego kupno nie brakuje.

Mówiło się o zainteresowaniu Interu, Juventusu czy Chelsea, lecz ostatnio na pierwsze miejsce niespodziewanie wysunęło się tureckie Galatasaray. Klub ze Stambułu nie chciałby co prawda kupić go na stałe ze względu na gigantyczną pensję (prawie 5 milionów euro za sezon), ale wypożyczeniem z pewnością by nie pogardził. Musiałby wtedy płacić mu tylko część wynagrodzenia, a PSG zajęłoby się resztą. Taki scenariusz zdecydowanie pasowałby najbardziej utytułowanemu klubowi w Turcji.

Problem w tym, że Galatasaray wymaga od Krychowiaka podjęcia szybkiej decyzji. Czy byłby to dobry kierunek dla Polaka?

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze