THE WORLD GAMES

 

Wrotkarstwo szybkie

 

eliminacje godz. 8:00 (Polsat Sport)

komentują: Marcin Lepa i Alicja Dworakowska

 

finały godz. 10:00 (Polsat Sport)

komentują: Marcin Lepa i Alicja Dworakowska

 

finały godz. 12:00 (Polsat Sport)

komentują: Marcin Lepa i Alicja Dworakowska

 

Karate

 

Karate godz. 10:00 (Polsat Sport Fight)

komentują: Andrzej Janisz i Łukasz Jurkowski

 

Karate godz. 16:30 (Polsat Sport Fight)

komentują: Andrzej Janisz i Łukasz Jurkowski

 

Fistball

 

5/6. miejsce godz. 11:00 (Polsat Sport News i Super Polsat)

komentują: Krzysztof Wanio i Maciej Jarosz

 

mecz o 3. miejsce  godz. 13:00 (Polsat Sport News i Super Polsat)

komentują: Krzysztof Wanio i Maciej Jarosz

 

finał godz. 15:00 (Polsat Sport News i Super Polsat)

komentują: Krzysztof Wanio i Maciej Jarosz

 

Korfball

 

7/8. miejsce godz. 11:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Adam Romański i Paweł Sobkowiak

 

5/6. miejsce godz. 13:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Adam Romański i Paweł Sobkowiak

 

mecz o 3. miejsce godz. 17:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Adam Romański i Paweł Sobkowiak

 

finał godz. 19:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Adam Romański i Paweł Sobkowiak

 

Hokej na rolkach

 

Francja – Szwajcaria godz. 14:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Grzegorz Michalewski i Tomasz Bardelski

 

USA - Kanada godz. 16:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Grzegorz Michalewski i Tomasz Bardelski

 

Włochy - Argentyna godz. 18:00 (Polsat Sport News)

komentują: Grzegorz Michalewski i Tomasz Bardelski

 

Czechy - Polska godz. 20:00 (Polsat Sport)

komentują: Grzegorz Michalewski i Tomasz Bardelski

 

Trójbój siłowy

 

godz. 11:00 (Polsat Sport)

komentują: Filip Gawęcki i Paweł Ośmiałowski

 

godz. 14:00 (Polsat Sport Fight)

komentują: Filip Gawęcki i Paweł Ośmiałowski

 

godz. 17:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Filip Gawęcki i Paweł Ośmiałowski

 

Gimnastyka

 

skoki na ścieżce godz. 15:00 (Polsat Sport)

komentują: Aleksandra Szutenberg i Roman Gruszkiewicz

 

akrobatyka sportowa godz. 15:45 (Polsat Sport)

komentują: Aleksandra Szutenberg i Roman Gruszkiewicz

 

mini trampolina  godz. 16:45 (Polsat Sport)

komentują: Aleksandra Szutenberg i Roman Gruszkiewicz

 

akrobatyka sportowa godz. 17:25 (Polsat Sport)

komentują: Aleksandra Szutenberg i Roman Gruszkiewicz

 

mini trampolina godz. 19:00 (Polsat Sport)

komentują: Aleksandra Szutenberg i Roman Gruszkiewicz

 

akrobatyka sportowa    godz. 19:50 (Polsat Sport News)

komentują: Aleksandra Szutenberg i Roman Gruszkiewicz

 

skoki na ścieżce godz. 20:30 (Polsat Sport News)

komentują: Aleksandra Szutenberg i Roman Gruszkiewicz

 

akrobatyka sportowa godz. 21:30 (Polsat Sport News)

komentują: Aleksandra Szutenberg i Roman Gruszkiewicz

 

Magazyn podsumowujący TWG godz. 23:00 (Polsat Sport i Super Polsat)