Sporty walki

Parke atakuje Gamrota! ”Pokaż, że masz jaja”

Obaj panowie zmierzyli się ze sobą podczas majowej gali KSW 39: Colosseum. Po trzech bardzo wyrównanych rundach sędziowie jednogłośnie uznali zwycięstwo Polaka. Już na długo przed walka rozpoczęła się słowna przepychanka, która praktycznie trwa cały czas.

 

W środę Parke wyzwał Gamrota na rewanż. Być może ich drugie stracie będzie miało miejsce podczas gali KSW 40, która 22 października odbędzie się w Dublinie.

 

"Hej mistrzu! Wybacz  – pało. Następny ruch należy do ciebie. Zaakceptuj dużą walkę i pieniądze!! Ja mam jaja więc pokaż mi że Ty też. Niech to będzie twoja pierwsza walka z wrogiem na jego własnym terytorium. Ja tak miałem wiele razy, jest ok. Udowodnij swoim rodakom że jesteś prawdziwym mistrzem, a nie oszustem. 5 rund po 5 minut o mistrzostwo, ja będę gotowy na to!!" – napisał na Instagramie Parke.

 

Na odpowiedź Polaka nie trzeba było długo czekać. "Norman, krzycz i błagaj o rewanż, leszczu. Mało wiesz, ostatni mój wyjazd na wyspy brytyjskie skończyłem w 97 sekund" _ skomentował "Gamer".

 

 

Parke nie chciał jeszcze skończyć tej wymiany zdań, a na dodatek jego kolejny wpis zaatakował jeszcze dobrego znajomego Gamrota, Borysa Mańkowskiego (19-6-1, 3 KO, 7 SUB).