FC Barcelona wyda 100 milionów euro na zastępcę Neymara?

Piłka nożna
FC Barcelona wyda 100 milionów euro na zastępcę Neymara?
fot. PAP

Saga transferowa z Neymarem w roli głównej trwa w najlepsze. Ciągle nie wiadomo, czy Brazylijczyk zostanie na Camp Nou, lecz działacze katalońskiego klubu mają już pomysł, jak wypełnić ewentualną lukę. Na celowniku Barcelony znalazł się bowiem Antoine Griezmann.

Od jakiegoś czasu Neymar romansuje z Paris Saint-Germain i wydaje się, że coś może być na rzeczy. Wicemistrzowie Francji chcą odzyskać utracony na rzecz AS Monaco tytuł, a także pokazać się z lepszej strony w Lidze Mistrzów, więc pozyskanie takiego zawodnika jak Neymar na pewno by im w tym pomogło. Cena 222 milionów euro nie odstrasza katarskich właścicieli, zwłaszcza że Brazylijczyk z miejsca stałby się najważniejszym piłkarzem klubu.

FC Barcelona woli się jednak zabezpieczyć, więc na jej celowniku znalazł się już ewentualny zastępca. I to nie byle kto, bo jak informuje "Marca" na Camp Nou miałby trafić Antoine Griezmann! Największa gwiazda Atletico ma w kontrakcie zapisaną klazulę w wysokości 100 milionów euro, a Katalończycy z chęcią by z niej skorzystali, pomijając negocjacje z madryckim klubem.

Problemem wydaje się tylko podejście Griezmanna, który co prawda był chętny na opuszczenie Atletico, ale na skutek zakazu transferowego nałożonego przez FIFA, zdecydował się nie osłabiać klubu. Czy jednak w przypadku oferty Barcelony zmieniłby zdanie?

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze