Pracowite wakacje sztabu ONICO Warszawa

Siatkówka
Pracowite wakacje sztabu ONICO Warszawa
fot.Cyfrasport

Kibice już wiedzą jak wyglądają urlopy zawodników ONICO Warszawa, a jak spędza wakacje sztab stołecznej drużyny? Jedno można powiedzieć na pewno — jest pracowicie.

Trener ONICO Warszawa i były selekcjoner kadry Polski, Stéphane Antiga prowadzi obecnie reprezentację Kanady. Francuski szkoleniowiec może zaliczyć tegoroczny sezon do bardzo udanych — Kanadyjczycy stali się objawieniem Ligi Światowej, w której zajęli trzecie miejsce, pokonując w ostatnim meczu Stany Zjednoczone. Przed podopiecznymi Stéphane’a Antigi jest jeszcze jedna ważna impreza — Puchar Panamerykański, który odbędzie się we wrześniu. Zagra w nim nowy atakujący ONICO — Sharone Vernona-Evansa.

Drugi trener ONICO Warszawa, Fabio Storti, również uczestniczy w sezonie reprezentacyjnym i z czeską kadrą mężczyzn pod koniec sierpnia weźmie udział w organizowanych w naszym kraju LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017. Czesi zmierzą się w fazie grupowej z Włochami, Niemcami i Słowacją. Wszystkie spotkania grupy B będą rozgrywane w szczecińskiej hali Azoty Arena.

Członkiem sztabu kadry narodowej jest także statystyk ONICO Warszawa, Bartosz Kaczmarek, który wraz z Kingą Kołosińską i Jagodą Gruszczyńską — reprezentantkami Polski w siatkówce plażowej — uczestniczył w turniejach cyklu World Tour. Aktywny udział w rozgrywkach siatkówki plażowej bierze także Robert Kozłowski, fizjoterapeuta drużyny ONICO — w tym przypadku członek sztabu występuje w roli zawodnika.

Pełny skład ONICO Warszawa kibice zobaczą za blisko dwa miesiące. Pierwszy mecz odbędzie się 7 października, a stołeczna drużyna zmierzy się w nim z GKS-em Katowice.

A.J., ONICO Warszawa, plusliga.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze