Adu na testach w klubie z Lotto Ekstraklasy

Piłka nożna
Adu na testach w klubie z Lotto Ekstraklasy
fot. PAP

Freddy Adu miał być następcą Pelego i przyszłym zdobywcą Złotej Piłki. Cudowne dziecko amerykańskiej piłki ma już 28 lat i jest w kompletnie innym miejscu. W lutym pojawiły się informacje, że Adu może trafić do Sandecji Nowy Sącz, ale w końcu nic z tego nie wyszło. Teraz Adu znów ma szansę zagrać w Lotto Ekstraklasie.

Sandecja Nowy Sącz w końcu zrealizowała swój cel. Adu jest już w Polsce i będzie testowany przed beniaminka Lotto Ekstraklasy!

Wydawało się, że już nie ma najmniejszych szans na sprowadzenie Adu. Jedni mówili, że to tylko plotka. Drudzy, że rzeczywiście coś było na rzeczy. W końcu temat ucichł, ale nie skończył. Sandecja nadal była w kontakcie z zawodnikiem ze Stanów Zjednoczonych i w końcu ściągnęła go na testy, które potrwają od poniedziałku do soboty.

 

Na zdjęciu opublikowanym przez Sandecję widać, że Adu ma nadwagę, ale jak napisał na Twitterze Mateusz Borek… „Łatwiej schudnąć, niż nauczyć się grać w piłkę”. Czy była nadzieja amerykańskiej piłki w końcu wróci na właściwe tory i podbije Lotto Ekstraklasę?

 

Adu występował ostatnio między innymi w klubach z Finlandii, Serbii, Brazylii, Turcji, Grecji, Portugalii i Francji. W żadnym nie grał jednak regularnie i najczęściej zmieniał otoczenie po kilku miesiącach. Od początku roku pozostaje jednak bezrobotny.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze