Neymar leci do Kataru! Przejdzie badania i dogada szczegóły kontraktu

Piłka nożna
Neymar leci do Kataru! Przejdzie badania i dogada szczegóły kontraktu
fot. PAP

Wydaje się, że saga transferowa z Neymarem w roli głównej powoli dobiega końca. Według gazety "Al Watan" Brazylijczyk uda się do… Kataru. Tam ma przejść badania medyczne i spotkać się z Nasserem Al-Khelafim, aby dogadać szczegóły kontraktu z PSG.

W ostatnim czasie temat Neymara i jego transferu do PSG nie schodzi z pierwszych stron gazet. Wicemistrzowie Francji są nieprawdopodobnie zdeterminowani i będą w stanie wyłożyć za Brazylijczyka rekordową kwotę 222 milionów euro. Wszystko zapowiada, że w końcu dojdzie do tej transakcji.

 

Neymar, który przebywał z Barceloną na turnieju International Champions Cup w Stanach Zjednoczonych, ma już nie wracać do Hiszpanii. Gwiazdor ma udać się do Kataru, gdzie przejdzie badania medyczne. Ma również spotkać się z prezydentem PSG, Nasserem Al-Khelafim, aby dogadać szczegóły kontraktu z nowym klubem.

 

Brazylijczyk do Barcelony trafił w lipcu 2013 roku z Santosu za prawie 90 milionów euro. W hiszpańskim klubie zagrał 186 meczów, zdobył 105 bramek, a także zanotował 80 asyst.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze