Błaszczykowski w La Liga?

Piłka nożna
Błaszczykowski w La Liga?
fot. PAP

Niewiele brakuje, aby Jakub Błaszczykowski zasilił ekipę beniaminka La Liga. Obecny klub Polaka, VfL Wolfsburg byłby zainteresowany piłkarzem hiszpańskiego zespołu i jest szansa, że dojdzie do wymiany.

Błaszczykowski w poprzednim sezonie rozegrał 30 spotkań w ekipie ”Wilków”. Zaliczył trzy asysty, gola nie strzelił.  Niemiecki zespół chciałby w tym okienku nieco wzmocnić boki i sprowadzić z Levante skrzydłowego Jasona. - Wolfsburg zaoferował pięć milionów euro, ale Hiszpanie odrzucili propozycję. Zaoferowali zaś dwa razy więcej plus Błaszczykowskiego – poinformowała ”Marca”.

 

Wiadomo nie od dziś, że Polak nie ma najłatwiejszego życia w niemieckiej drużynie. Poprzedniego sezonu nie mógł zaliczyć do udanych, ale mimo to oferta Levante wydaje się zbyt wygórowana. Ponadto ”Wilki” już raz starały się o 23-letniego Hiszpana. Jego dziesięć bramek w poprzedniej kampanii bardzo przyczyniło się do awansu do La Liga. Błaszczykowski byłby drugim Polakiem w historii Levante. W sezonie 2012/2013 grał tam Dariusz Dudka.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie