Drużyna z PlusLigi na Tour de Pologne

Inne
Drużyna z PlusLigi na Tour de Pologne
fot. PAP

Czwarty etap Tour de Pologne z Zawiercia do Zabrza stał się dla siatkarzy Aluron Virtu Warty znakomitą okazją do spotkania z fanami. Beniaminek Plus Ligi zaczyna przygotowania do zbliżającego się sezonu.

Podczas czwartego etapu najbardziej prestiżowego wyścigu kolarskiego w Polsce sympatycy siatkówki mogli spotkać się z siatkarzami Aluron Virtu Warty Zawiercie. Impreza była okazją do wspólnego dopingowania kolarzy, ale również wspólnej gry w siatkówkę, zdobycia autografów i zrobienia pamiątkowych zdjęć z zawodnikami.

 

 

Siatkarze Aluron Virtu Warty Zawiercie w minionym sezonie wywalczyli awans do ekstraklasy. Przygotowania do startu w PlusLidze rozpoczęli 1 sierpnia, tuż po spotkaniu z fanami na etapie Tour de Pologne. Pierwszy trening zorganizowano na siłowni Powertfit, a następnie po południu na orliku przy SP 6 w Zawierciu.

 

W późniejszym terminie dołączy do treningów trójka zagranicznych zawodników: Taichiro Koga, Matej Patak oraz David Smith. Do Polski przyleciał już Hugo de Leon, który od środy trenować będzie z drużyną.

 

RM, Polsat Sport, aluronwarta.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze