Materla: Wracam do żywych!

Sporty walki
Materla: Wracam do żywych!
fot. KSW

Michał Materla (24-5, 6 KO, 12 SUB), który kilka dni temu opuścił areszt, pierwszy raz wypowiedział się publicznie. Były czempion organizacji KSW w wadze średniej przebywa obecnie w rodzinnym Szczecinie. - Powoli wracam do żywych – napisał na Facebooku ”Cipao”.

Materla zatrzymany został w grudniu 2016 roku. Podejrzany był o udział w grupie przestępczej, która miała handlować narkotykami. 33-latek wyszedł na wolność 19 lipca, a obecnie przebywa w Szczecinie. Były mistrz KSW wstawił zdjęcie z Łukaszem Jurkowskim i Marcinem Różalskim oraz zamieścił taki oto wpis:

 

Szczecińskie bulwary z prawdziwymi ziomkami. Za tydzień finał regat, będzie się działo w mieście. Powoli wracam do żywych jak wiecie po kilkumiesięcznej przerwie również tutaj w social media. Miałem wiele czasu na przemyślenia i dziękuję wszystkim tym, którzy się nie odwrócili i wierzą we mnie zarówno w sportowca jak i człowieka. Podkreślam, że nie mam nic wspólnego z zarzutami, które mi postawiono. Pozdrowienia i z fartem dla wszystkich.

 

 

Oczywiście cała sytuacja sprawia, że powstaje pytanie, kiedy Materla wróci do KSW?

 

- MATERLA nie do złamania - nie tylko w ringu, w formie - nie tylko po treningu... czyżby powrót do okrągłej klatki jeszcze w tym roku? – napisał na Twitterze właściciel KSW, Maciej Kwulski.

 

Największa organizacja MMA w Polsce planuje w tym roku jeszcze dwie gale. Jedna odbędzie się 22 października w Dublinie. Druga najprawdopodobniej na Śląsku. Być może ”Cipao” zobaczymy w klatce jeszcze w 2017 roku.  

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze