Życie poza kadrą. Co u siatkarzy, którzy nie zagrają na Eurovolley 2017?

Siatkówka
Życie poza kadrą. Co u siatkarzy, którzy nie zagrają na Eurovolley 2017?
fot. Instagram

Osiemnastu wybrańców selekcjonera Ferdinando De Giorgiego w pocie czoła wykuwa formę na zbliżające się mistrzostwa Europy siatkarzy, które od 24 sierpnia do 3 września zostaną rozegrane w Polsce. Co w tym czasie porabiają ich koledzy, którzy mieli mniej szczęścia przy powołaniach?

Andrzej Wrona został co prawda awaryjnie dowołany do 21-osobowej kadry po rezygnacji Karola Kłosa, ale nie trenuje z drużyną. Siatkarz, którego z udziału w tegorocznej edycji Ligi Światowej wykluczyła kontuzja, ma być kołem ratunkowym na wypadek urazu któregoś z czwórki podstawowych zawodników.

 

Środkowy Onico Warszawa pochwalił się w mediach społecznościowych wieloma zdjęciami z wyprawy po Bałkanach.

 

 

Kotor, kotor kotor kotor - Kotor. #GameOfThrones

A post shared by Andrzej Wrona (@w_kracze) on Jul 28, 2017 at 7:40am PDT

 

 

 

Wrona spędza wakacje ze swym klubowym kolegą Wojciechem Włodarczykiem.

 

 

 

Karol Kłos w lipcu zmienił swój stan cywilny, biorąc ślub z blogerką kosmetyczną Aleksandrą Dudzicką.

 

 

Ostatnio para pochwaliła się w mediach społecznościowych kilkoma zdjęciami z wakacji na Dominikanie.

 

 

 

@dawid_wolinski czy będzie coś z tego? 🤔😳😂😅🙈🤗

A post shared by Karol Kłos (@karolklos) on Jul 31, 2017 at 11:27am PDT

 

W życiu Piotra Nowakowskiego zaszło wiele zmian. Środkowy przed sezonem przeniósł się z Asseco Resovii do Lotosu Trefla Gdańsk. W czerwcu urodziła mu się córeczka Oliwka.

 

 

Kiedy dowiedziałem się, że będę ojcem stałem się najszczęśliwszym facetem na ziemi. Na początku były pewne obawy czy nadaję się na bycie tatą ale podświadomie wiedziałem, że jestem gotowy. Teraz, po przeczytaniu poradników tacierzyńskich wiem, jak ważne w życiu dziecka będzie jego 1000 pierwszych dni i tym samym jak ważną rolę, obok mojej kochanej Żony, będę odgrywał ja. Będę starał się im zapewnić jak największy komfort i spokój (co wiąże się z przejęciem roli gospodyni domowej:)) jak i będę wspierał Żonę w chwilach zwątpienia. Zapraszam wazystkich na fanpage Pampers, dowiecie się tam wielu ciekawostek na temat bycia rodzicem oraz będziecie mogli wziąć udział w konkursie. #jestemtatą #tataPit #wspólniedbamyobobasy #licząsiępierwszechwile #Pampers #Unicef #kampaniaspołeczna

A post shared by Piotr Nowakowski (@pit_nowakowski) on Jun 16, 2017 at 10:23am PDT

 

"Najszczęśliwszy facet na Ziemi. Dziękuję Ci Kochanie, że obdarowałaś Nas wspaniałą córeczką. Oliwka jest zdrowa i kazała Was wszystkich uściskać" – napisał siatkarz na Instagramie we wzruszającym komentarzu zaadresowanym do żony Aleksandry.

 

 

Teraz popularny siatkarz wiele czasu spędza na spacerach z córką.

 

 

Dla siatkarzy, którzy nie zagrają w reprezentacji, to ostatnie chwile wakacji. Większość klubów PlusLigi już na początku sierpnia rozpoczyna przygotowania do zbliżającego się sezonu. 

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie