Pudzianowski wystąpi na KSW 40 w Dublinie!

Sporty walki

Mariusz Pudzianowski będzie jedną z gwiazd KSW 40 w Dublinie. 40-latek na gali oznaczonej numerkiem "39" zwyciężył z Tyberiuszem Kowalczykiem, a Martin Lewandowski zdradził, że w grę wchodzi trzech potencjalnych rywali. "Pudzian" był jedną z głównych postaci pierwszej zagranicznej gali: przegrał wówczas z Peterem Grahamem w Londynie.

Kilka dni po ogłoszeniu pierwszego starcia KSW 40 w Dublinie włodarze organizacji odkryli kolejną kartę. Jedną z walk wieczoru będzie rewanżowe starcie Mateusza Gamrota (13-0, 4 KO, 3 sub) z Normanem Parke'm (23-6, 4 KO, 12 sub), zaś kolejną postacią drugiej zagranicznej gali będzie Mariusz Pudzianowski (11-5, 5 KO, 3 sub), który wygrał dwie ostatnie walki: z Popkiem Monsterem (3-2, 3 KO, 1 sub) na KSW 37 i Tyberiuszem Kowalczykiem (3-1, 2 KO, 1 sub) na KSW 39: Colosseum.

Dla "Pudziana" będzie to drugi zagraniczny występ w organizacji. 31 października 2015 roku przegrał w walce wieczoru z Australijczykiem, Peterem Grahamem (11-10, 10 KO).
Publiczność na Wyspach wspominam miło i sympatycznie, mimo że walka wtedy mi nie poszła. Już niebawem poznamy nazwisko mojego rywala, od tego są jednak włodarze KSW. Będzie to znane nazwisko.
Współwłaściciel KSW, Martin Lewandowski nie uchylił rąbka tajemnicy, jednak jego zdaniem zestawienie Pudzianowskiego z jednym z trzech kandydatów doda kolorytu gali w Dublinie.
Rywala Mariusza poznacie za dwa, trzy tygodnie. Na tapecie są trzy nazwiska, w tym Polak i dwóch zawodników zagranicznych. Musimy się zastanowić, których zestawienie zagwarantuje nam najciekawszą formę walki dla obu. Dwóch zawodników kibice mogli już oglądać podczas transmisji KSW, jedna postać jest zaś znana w środowisku, jednak jeszcze nigdy dla nas nie walczyła.

Gala oznaczona numerkiem "40" odbędzie się w 3Arena w Dublinie 22 października.

 

Rozmowy z Mariuszem Pudzianowskim i Martinem Lewandowskim w załączonym materiale wideo.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze