Sparingpartner McGregora wściekły na Irlandczyka! "Zlałem go! To cyrk"

Sporty walki
Sparingpartner McGregora wściekły na Irlandczyka! "Zlałem go! To cyrk"
fot. PAP

Już wcześniej pojawiały się informacje, że Conor McGregor (0-0) nie ma tak łatwo na sparingach przed hitową walką z Floydem Mayweatherem (49-0, 26 KO). Tym razem doszło do skandalu z udziałem sparingpartnera Irlandczyka, Paulem Malignaggim (36-8, 7 KO).

O słabej dyspozycji McGregora mówiło się od jakiegoś czasu. Były mistrz świata dwóch kategorii wagowych Jessie Vargas (27-2, 10 KO) przyznał, że Irlandczyk na jednej z sesji został przez niego znokautowany. Tym razem doszło do innego skandalu. Do Internetu wyciekły zdjęcia ze sparingów z byłym mistrzem, na których Malignaggi wygląda, jakby był brutalnie pobity przez rywala.

 


Amerykański pięściarz włoskiego pochodzenia wściekł się na Irlandczyka i postanowił sprostować całą sytuację. – To nieładnie stwarzać pozory i pokazywać tylko niektóre zdjęcia. Jedno pokazywało jak upadłem po popchnięciu. Pokażcie cały materiał ze sparingu! Przyjechałem tu, aby pomóc Conorowi, nie żeby zostać wykorzystanym. Teraz prawda wyjdzie na jaw! Wrzuć cały materiał z wtorkowych sparingów! Zlałem go 24 godziny po przylocie do Vegas. Nie chciałem zachowywać się w ten sposób, ale jak widać już jest za późno. To cyrk! – powiedział Malignaggi.

 

Walka Mayweather - McGregor została zakontraktowana na dystansie dwunastu rund w limicie do wagowym do 69,8 kg. Hitowy pojedynek odbędzie się 26 sierpnia w T-Mobile Arena w Las Vegas. W Stanach Zjednoczonych walka będzie pokazywana w płatnym systemie PPV.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze