Vive już bez Tauronu. Wygasła umowa klubu ze sponsorem tytularnym

Piłka ręczna
Vive już bez Tauronu. Wygasła umowa klubu ze sponsorem tytularnym
fot. PAP

Tauron przestał być sponsorem tytularnym występujących w ekstraklasie piłkarzy ręcznych Vive Kielce. Umowa koncernu energetycznego z klubem dobiegła końca i nie zostanie przedłużona.

Tauron został sponsorem tytularnym klubu ze stolicy regionu świętokrzyskiego we wrześniu 2014 roku. Rocznie koncern energetyczny przekazywał na konto Vive około 4 mln zł. Trzyletnia umowa dobiegła końca z dniem 31 lipca tego roku i już wiadomo, że nie zostanie przedłużona.

"Umowa sponsorska z firmą Tauron była dla naszego klubu wyjątkowa. W trakcie jej obowiązywania nasz zespół sięgnął m.in. po najważniejsze trofeum w historii klubowej piłki ręcznej. Strony kończą współpracę ze wzajemnym szacunkiem, a jako klub pragniemy podziękować Tauronowi za całe okazane wsparcie i wzorową współpracę" – czytamy w oświadczeniu zarządu KS Vive Kielce, opublikowanym na oficjalnej stronie internetowej wielokrotnych mistrzów Polski.

Zarząd kieleckiego klubu poinformował też, że „prowadzi bardzo zaawansowane rozmowy ze sponsorami, w tym tytularnymi, a efekty tych rozmów przedstawi niebawem”.

CM, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze