Polak chciał sprowadzić Krychowiaka! Pomocnik odmówił…

Piłka nożna

Grzegorz Krychowiak od samego przyjścia do PSG ma problem, nie tylko z grą w pierwszym składzie, a nawet z miejscem w meczowej osiemnastce. Według dziennikarza „Yahoo”, pomocną dłoń chciał do niego wyciągnąć polski właściciel FC Nantes, Waldemar Kita.

Kita o sprowadzeniu Krychowiaka mówił już w marcu w rozmowie z Polsatsport.pl. – Moim zdaniem polski pomocnik jest za skromny jak na doświadczenie, które posiada. Na jego miejscu na pewno odszedłbym z PSG. Chętnie przyjmę go na drugi rok do Nantes. (śmiech) Myślę, że ma on inne ambicje, ale potrzebuje klubu, w którym panuje "rodzinna" atmosfera, a nie klimat klubu "biznesowego" – powiedział.


Francuski dziennikarz, Romain Collet-Gaudin, podał, że Nantes skontaktowało się z Krychowiakiem. W grę wchodziło jedynie wypożyczenie. Nantes nie stać bowiem na tansfer definitywny tak drogiego piłkarza. Polak stwierdził jednak, że nie skorzysta z tej oferty, gdyż wolałby opuścić Ligue 1. Wydaje się, że Krychowiak najbliżej ma do hiszpańskiej Valencii i tam zagra w kolejnym sezonie.

Umowa 45-krotnego reprezentanta Polski z wicemistrzem Francji obowiązuje aż do 2021 roku. W ubiegłym sezonie w PSG rozegrał zaledwie 19 spotkań.

 

Rozmowa z Waldemarem Kitą do obejrzenia w załączonym materiale wideo.

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze