STYKO w mousesports. Denis odsunięty od "Myszek"

E-sport
STYKO w mousesports. Denis odsunięty od "Myszek"
fot. HLTV.org

Kilka dni temu esportowe środowisko obiegła informacja o tym, że Miikka ‘suNny’ Kemppi opuścił skład PENTA Sports i przywdział trykot mousesports. Co ciekawe, w kuluarach mówiło się, że w niemieckim klubie nastąpią kolejne roszady.

Na potwierdzenie plotek długo czekać nie musieliśmy. Włodarze organizacji potwierdzili odsunięcie od ekipy denisa. Nie Oscar ‘mixwell’ Cañellas wszedł jednak w miejsce ostatniego w drużynie Niemca, a strzelec HellRaisers – STYKO, który barwy byłej formacji reprezentował od 2015 roku.

 

- Bardzo się cieszę, że mogę być częścią mousesports i ponownie nawiązać kontakt z kolegą z byłego zespołu – Oskarem, a także dawnym trenerem – zakomunikował Styk. – Najbliższe miesiące będą dla nas nad wyraz wyczerpujące, ale wierzę, że dobrze się zgramy zarówno w grze, jak i osobowościowo – dodał. W istocie, mousesports tylko w najbliższych tygodniach wystąpi podczas DreamHack Masters Malmö 2017,  ESG Tour Mykonos czy  ELEAGUE CS:GO Premier.

Skład mousesports:

Chris "chrisJ" de Jong

Tomáš "oskar" Šťastný

Robin "ropz" Kool

Miikka "suNny" Kemppi

Martin "STYKO" Styk

Howell natomiast z mosuesports związany był od ponad dwóch lat. – Dziękuję mouz i kolegom z byłej już drużyny za wspólnie spędzony czas, to, ile nauczyłem się o CS:GO, ale przede wszystkim za ogrom wspaniałych wspomnień. Podziękowania również dla fanów, którzy przez te dwa lata wspierali całą formację i mnie osobiście – pożegnał się z mousesports denis na Twitterze. – Już niedługo zobaczycie mnie ponownie – dodał dwudziestodwulatek, zapowiadając kontynuację profesjonalnej kariery.

Skład HellRaisers:

Kirill "ANGE1" Karasiow

Vladyslav "bondik" Nechyporchuk

Patrik "Zero" Žúdel

Bence "DeadFox" Böröcz

Tajemnicą jest przyszła organizacja Niemca. Nie wiemy także, kto wypełni lukę po STYKO w HellRaisers.

Szymon Groenke, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie