Szef KSW szuka rywala dla Szpilki!

Sporty walki

Kilka dni temu pisaliśmy o ofercie KSW skierowanej do Artura Szpilki. Martin Lewandowski przyznał, że drzwi organizacji stoją dla pięściarza otworem, a propozycja nie ma terminu ważności. Współwłaściciel KSW poszedł krok dalej i rozpoczął poszukiwania potencjalnego rywala dla 28-latka.

Artur Szpilka (20-3, 15 KO) przegrał swoją walkę z Adamem Kownackim (16-0, 13 KO), co sprowodowało znaczne wyhamowanie jego kariery. Ofertę walki na PGE Narodowym złożył mu 38-letni Marcin Najman (15-4, 11 KO), jednak "Szpila" nie przystał na propozycję. Zainteresowanie 28-latkiem jest gigantyczne; o próbie namówienia Szpilki na formułę MMA opowiedział nam kilka dni temu Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW:

Miałem kiedyś okazję pogadać z Arturem, bardziej w formie żartu. Teraz może okazać się dość mało śmieszny, bo Szpilka jest na wyraźnym zakręcie kariery pięściarskiej... Nasza oferta nie ma terminu ważności i jest nadal aktualna. Mój telefon od dwudziestu lat jest niezmienny i możemy usiąść do rozmów, my jesteśmy bardzo zainteresowani. Zawsze przyjemnie się ogląda dobrych bokserów, którzy mierzą się w formule MMA.

Lewandowski poszedł już krok dalej i za pośrednictwem Facebooka zapytał internautów o potencjalnego rywala dla "Szpili".

Artur Szpilka. Temat ostatnio głośny i mocno na czasie. Nie ukrywam, że propozycja padła, ale ruch jest po przeciwnej stronie. Hipotetycznie, jakby Artur się zdecydował, to z kim miałbym go zestawić w klatce KSW? Kto byłby godnym przeciwnikiem? Mając na uwadze, że mówimy o utytułowanym bokserze który pokonał m.in. legendarnego Tomasza Adamka.

 

 

Internauci odnieśli się do zapytania, proponując chociażby Marcina Różalskiego (7-4, 4 KO, 2 sub) czy Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego (16-10, 4 KO, 6 sub).

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze