Dreszczowiec w Tauron Arenie! Polscy siatkarze przegrali z Francją

Od porażki 2:3 z reprezentacją Francji polscy siatkarze rozpoczęli udział w XV Memoriale Huberta Jerzego Wagnera. Dla podopiecznych Ferdinando De Giorgiego występ w Krakowie jest ostatnim testem przed mistrzostwami Europy.

Mistrzostwa świata siatkarzy w 2014 roku, w których reprezentacja Polski sięgnęła po złoto, Trójkolorowi zakończyli na czwartym miejscu. O ile kolejne sezony nie były dla Polaków zbyt udane, to podopieczni Laurenta Tillie szturmem wtargnęli do ścisłej światowej czołówki. Wygrali dwie edycje Ligi Światowej (2015, 2017, przedzielając te triumfy brązowym medalem w roku 2016), sięgnęli też po złoto mistrzostw Europy 2015. To, co łączy obie reprezentacje, to niemiłe wspomnienia z turnieju igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Polacy odpadli w ćwierćfinale, po porażce 0:3 z reprezentacją USA, a Francuzi nawet nie zdołali awansować do czołowej ósemki.

Obecnie obie ekipy przygotowują się do startu w finałach mistrzostw Europy, które od 24 sierpnia do 3 września zostaną rozegrane w Polsce. Start w Memoriale Wagnera jest więc znakomitą okazją do ostatnich sprawdzianów przed najważniejszą imprezą sezonu. Ferdinando Di Giorgi zabrał do Krakowa osiemnastu siatkarzy, którzy trenowali ostatnio na zgrupowaniu w Spale. Z tej grupy po Memoriale wybierze czternastu szczęśliwców, którzy będą reprezentować Polskę na Eurovolley 2017.

Trener Tillie na Memoriał powołał trzynastu zawodników. Nie ma wśród nich Earvina N’Gapetha – największej gwiazdy reprezentacji Francji. MVP tegorocznej edycji Ligi Światowej dostał od selekcjonera wolne. Do składu Trójkolorowych wrócił Kevin Tillie, który ostatnio zmagał się z kontuzją barku.

Polacy pewnie wygrali premierową odsłonę starcia z Francuzami. Podopieczni trenera De Giorgiego szybko uzyskali przewagę (8:5), którą powiększyli w środkowej części seta (16:11). Później prowadzili jeszcze 20:15, ale w końcówce chwile zastoju pozwoliły rywalom na zmniejszenie strat. Po asie serwisowym Trevora Clevenota mieli już tylko punkt przewagi (22:21), zdołali jednak wygrać decydujące akcje, kończąc seta dwoma skutecznymi blokami (25:22).

Polacy wygrali pierwszego seta w dużej mierze dzięki skutecznej grze Dawida Konarskiego i błędom własnym, które notorycznie popełniali rywale. W drugiej partii sytuacja się odwróciła: to gospodarze zaczęli popełniać błędy. Jeszcze na początku seta mieli przewagę (8:6), jednak środkowa część to już dominacja Francuzów, przy coraz słabszym przyjęciu Polaków (11:16). Dobra gra w ataku i skuteczne zagrywki, którymi popisał się Thibault Rossard sprawiły, że Francuzi wyrównali stan meczu.

W trzeciej partii, podobnie jak w drugiej: Polacy zaczęli od przewagi (8:6), a po pierwszej przerwie Francuzi odrobili straty i zaczęli budować przewagę (14:16). W końcówce, w ekipie gospodarzy znów pojawiły się problemy z przyjęciem, a Trójkolorowi wykorzystali to i odskoczyli na kilka punktów (16:20, 18:22). Błędy własne Polaków zakończyły tę odsłonę (20:25).

Kolejnego seta Polacy rozpoczęli z ogromnym animuszem i szybko uzyskali wyraźną przewagę (6:2, 8:3). W dalszej części kontrolowali wynik (16:10, 19:14). Po asie serwisowym Bartłomieja Lemańskiego prowadzili już 21:16, i choć rywale zerwali się jeszcze do odrabiania strat (22:20), gospodarze zdołali dowieźć zwycięstwo (25:22) i doprowadzić do tie-breaka. Piątą partię kapitalnie rozpoczęli Francuzi, którzy zatrzymali gospodarzy serią bloków (0:3, 2:7). Polacy szybko się jednak pozbierali, odrobili straty (7:7) i do końca oglądaliśmy zaciętą walkę obu ekip, z której zwycięsko wyszli Trójkolorowi.

Starcie mistrzów świata z mistrzami Europy dostarczyło kibicom wielu emocji, choć na przestrzeni meczu gra obu ekip falowała, a zawodnicy popełnili wiele błędów własnych. W reprezentacji Polski na wyróżnienie zasłużył Dawid Konarski, który grał bardzo równo, skutecznie i wywalczył 21 punktów. W pierwszym piątkowym meczu Rosja pokonała Kanadę 3:1. W sobotę Polska zmierzy się z Kanadą, a Rosja z Francją.

Polska – Francja 2:3 (25:22, 16:25, 20:25, 25:22, 13:15)

Polska: Mateusz Bieniek, Fabian Drzyzga, Dawid Konarski, Bartosz Kurek, Łukasz Wiśniewski, Michał Kubiak – Paweł Zatorski (libero) oraz Maciej Muzaj, Bartłomiej Lemański, Rafał Buszek.

Francja: Trevor Clevenot, Benjamin Toniutti, Julien Lyneel, Kevin Le Roux, Stephen Boyer, Nicolas Le Goff – Jenia Grebennikov (libero) oraz Thibault Rossard, Antoine Brizard.

Mecz zakończony
POLSKA
2:3
FRANCJA
Zapis relacji
Relacja zakończona

POLSKA – FRANCJA 2:3 (25:22, 16:25, 20:25, 25:22, 13:15) Julien Lyneel asem serwisowym zakończył to spotkanie.

POLSKA – FRANCJA 2:2, 13:14 Piłka meczowa dla Francji!

POLSKA – FRANCJA 2:2, 13:13 Punkt za punkt w końcówce tie-breaka.

POLSKA – FRANCJA 2:2, 12:11 Rafał Buszek szczęśliwie wygrał akcję na siatce.

POLSKA – FRANCJA 2:2, 10:10 Thibault Rossard przestrzelił zagrywkę.

POLSKA – FRANCJA 2:2, 8:9 Michał Kubiak zablokowany...

POLSKA – FRANCJA 2:2, 8:8 Dawid Konarski zaatakował po bloku rywali.

POLSKA – FRANCJA 2:2, 7:8 Punkt przewagi Trójkolorowych przy zmianie stron.

POLSKA – FRANCJA 2:2, 7:7 Stephen Boyer zablokowany! Polacy odrobili straty!

POLSKA – FRANCJA 2:2, 6:7 Stephen Boyer dotknął siatki.

POLSKA – FRANCJA 2:2, 5:7 Tym razem to Michał Kubiak blokuje atak rywali! Seria Polaków i Laurent Tillie poprosił o przerwę.

POLSKA – FRANCJA 2:2, 2:7 Znów zablokowany Michał Kubiak. Seria bloków Trójkolorowych na początku seta.

POLSKA – FRANCJA 2:2, 2:6 Ferdinando De Giorgi wziął już drugi czas w tym secie.

POLSKA – FRANCJA 2:2, 2:5 Zablokowany atak Michała Kubiaka.

POLSKA – FRANCJA 2:2, 2:3 Julien Lyneel zablokowany!

POLSKA – FRANCJA 2:2, 1:3 Stephen Boyer atakiem w aut dał Polakom pierwszy punkt w piątej partii.

POLSKA – FRANCJA 2:2, 0:3 Dobry początek Francuzów. Trener Ferdinando De Giorgi wziął czas już po trzech akcjach...

POLSKA – FRANCJA 2:2, 0:1 Julien Lyneel zablokował Bartosza Kurka w pierwszej akcji tie-breaka.

POLSKA – FRANCJA 2:2 (25:22, 16:25, 20:25, 25:22) Dawid Konarski skutecznym atakiem zakończył czwartą partię! Gramy tie-breaka!

POLSKA – FRANCJA 1:2, 24:21 Piłka setowa dla Polski!

POLSKA – FRANCJA 1:2, 23:21 Skutecznie Stephen Boyer.

POLSKA – FRANCJA 1:2, 23:20 Mateusz Bieniek obił francuski blok.

POLSKA – FRANCJA 1:2, 22:20 Julien Lyneel zaatakował po bloku Polaków. Francuzi blisko odrobienia strat, trener Ferdinando De Giorgi poprosił o czas.

POLSKA – FRANCJA 1:2, 22:17 Kevin Le Roux zaserwował w siatkę.

POLSKA – FRANCJA 1:2, 21:16 Bartłomiej Lemański - as serwisowy.

POLSKA – FRANCJA 1:2, 19:16 Zablokowany Dawid Konarski.

POLSKA – FRANCJA 1:2, 19:14 Dotknięcie siatki po stronie Trójkolorowych.

POLSKA – FRANCJA 1:2, 17:13 Udało się Polakom przerwać serię rywali.

POLSKA – FRANCJA 1:2, 16:13 Seria Trójkolorowych... Ferdinando De Giorgi wziął czas.

POLSKA – FRANCJA 1:2, 16:12 Skutecznym atakiem popisał się Thibault Rossard

POLSKA – FRANCJA 1:2, 16:10 Szczęśliwy punkt dla Polaków. Po ataku Dawida Konarskiego piłkę dotknął Jenia Grebbenikov. Sześć oczek różnicy na drugiej przerwie.

POLSKA – FRANCJA 1:2, 14:8 Michał Kubiak zaatakował z przechodzącej piłki po zagrywce Dawida Konarskiego. Laurent Tillie poprosił o czas.

POLSKA – FRANCJA 1:2, 13:8 Skuteczny atak Dawida Konarskiego.

POLSKA – FRANCJA 1:2, 12:8 Polacy nie zdołali podbić ataku Trevora Clevenota

POLSKA – FRANCJA 1:2, 11:6 Seria zepsutych zagrywek po obu stronach.

POLSKA – FRANCJA 1:2, 10:5 Również Nicolas Le Goff zmarnował zagrywkę.

POLSKA – FRANCJA 1:2, 9:5 Mateusz Bieniek zaserwował w siatkę.

POLSKA – FRANCJA 1:2, 8:3 Skuteczny blok na lewym skrzydle i wyraźna przewaga Polaków na pierwszej przerwie.

POLSKA – FRANCJA 1:2, 6:3 Trevor Clevenot obił polski blok.

POLSKA – FRANCJA 1:2, 6:2 Atak Michała Kubiaka dał punkt biało-czerwonym. Laurent Tillie poprosił o czas.

POLSKA – FRANCJA 1:2, 4:2 Skuteczny atak Michała Kubiaka.

POLSKA – FRANCJA 1:2, 2:1 Rozpoczął się set numer cztery. Czy Polacy zdołają doprowadzić do tie-breaka?

POLSKA – FRANCJA 1:2 (25:22, 16:25, 20:25) Pomyłka Bartłomieja Lemańskiego w polu zagrywki zakończyła trzeciego seta.

POLSKA – FRANCJA 1:1, 20:24 Polacy jeszcze się bronią.

POLSKA – FRANCJA 1:1, 19:24 Serwis Bartosza Kurka w siatkę dał rywalom piłkę setową.

POLSKA – FRANCJA 1:1, 18:23 Ferdinando De Giorgi poprosił o drugi czas.

POLSKA – FRANCJA 1:1, 18:22 Trevor Clevenot po ciasnym skosie zmieścił piłkę w boisku.

POLSKA – FRANCJA 1:1, 17:21 Thibault Rossard skutecznie z prawego skrzydła.

POLSKA – FRANCJA 1:1, 16:20 Problemy Bartosza Kurka na przyjęciu...

POLSKA – FRANCJA 1:1, 16:19 Trener Ferdinando De Giorgi poprosił o czas.

POLSKA – FRANCJA 1:1, 16:17 Znów skutecznie Dawid Konarski.

POLSKA – FRANCJA 1:1, 15:17

POLSKA – FRANCJA 1:1, 14:16 Dotknięcie siatki przez Michała Kubiaka. Dwa punkty straty Polaków na drugiej przerwie.

POLSKA – FRANCJA 1:1, 14:14 Michał Kubiak zaatakował z lewego skrzydła.

POLSKA – FRANCJA 1:1, 12:12 Dawid Konarski popisał się potężnym atakiem po bloku rywali.

POLSKA – FRANCJA 1:1, 11:11 Przestrzelona zagrywka Trójkolorowych.

POLSKA – FRANCJA 1:1, 10:10 Skuteczny atak Dawida Konarskiego.

POLSKA – FRANCJA 1:1, 9:10 Zablokowany Bartosz Kurek.

POLSKA – FRANCJA 1:1, 8:8 Znów Trójkolorowi odrobili straty po przerwie.

POLSKA – FRANCJA 1:1, 8:6 Mateusz Bieniek skutecznym atakiem zaprosił obie ekipy na pierwszą przerwę techniczną. Dwa oczka zaliczki gospodarzy.

POLSKA – FRANCJA 1:1, 7:5 Skuteczny atak Michała Kubiaka.

POLSKA – FRANCJA 1:1, 5:2 Bartosz Kurek blok-aut. Dobry początek seta w wykonaniu Polaków, a trener Laurent Tillie wziął czas.

POLSKA – FRANCJA 1:1, 4:2 Skuteczny atak Dawida Konarskiego.

POLSKA – FRANCJA 1:1, 3:2 Stephen Boyer zatrzymany blokiem.

POLSKA – FRANCJA 1:1, 1:1 Rozpoczęła się trzecia odsłona starcia Polaków z Francuzami.

POLSKA – FRANCJA 1:1 (25:22, 16:25) Koniec drugiego seta. Trójkolorowi wyrównali stan meczu.

POLSKA – FRANCJA 1:0, 15:24 Thibault Rossard - as serwisowy. Piłka setowa dla Francji.

POLSKA – FRANCJA 1:0, 15:22 Thibault Rossard - as serwisowy.

POLSKA – FRANCJA 1:0, 15:21 Dotknięcie siatki po stronie Polaków.

POLSKA – FRANCJA 1:0, 15:19 Dawid Konarski skutecznie zaatakował po prostej.

POLSKA – FRANCJA 1:0, 13:18 Thibault Rossard obił polski blok. Francuzi utrzymują dystans.

POLSKA – FRANCJA 1:0, 12:16 Dawid Konarski zdobył pierwszy punkt po przerwie.

POLSKA – FRANCJA 1:0, 11:16 Skutecznie Nicolas Le Goff. Wyraźna przewaga Trójkolorowych na drugiej przerwie.

POLSKA – FRANCJA 1:0, 11:15 Tym razem to Łukasz Wiśniewski nie trafił w boisko.

POLSKA – FRANCJA 1:0, 11:14 Bartosz Kurek z drugiej linii w aut...

POLSKA – FRANCJA 1:0, 10:13 Kevin Le Roux - as serwisowy.

POLSKA – FRANCJA 1:0, 10:11 Skuteczny atak Dawida Konarskiego.

POLSKA – FRANCJA 1:0, 9:11 Trevor Clevenot popisał się skutecznym atakiem po skosie. Ferdinando De Giorgi poprosił o przerwę.

POLSKA – FRANCJA 1:0, 9:10 Szarpana gra Polaków w tej części seta.

POLSKA – FRANCJA 1:0, 8:8 Francuzi szybko odrobili straty.

POLSKA – FRANCJA 1:0, 8:6 Kłopoty Francuzów z przyjęciem mocnej zagrywki Michała Kubiaka i dwa oczka zaliczki Polaków na pierwszej przerwie.

POLSKA – FRANCJA 1:0, 6:6 Mateusz Bieniek skutecznie ze środka.

POLSKA – FRANCJA 1:0, 5:6 Stephen Boyer obił polski blok.

POLSKA – FRANCJA 1:0, 4:4 Przestrzelona zagrywka Łukasza Wiśniewskiego.

POLSKA – FRANCJA 1:0, 3:3 Wyrównany początek seta.

POLSKA – FRANCJA 1:0, 1:0 Rozpoczęła się druga odsłona.

POLSKA – FRANCJA 1:0 (25:22) Blok gospodarzy zakończył premierową odsłonę.

POLSKA – FRANCJA 0:0, 24:22 Skutecznym atakiem popisał się Stephen Boyer.

POLSKA – FRANCJA 0:0, 24:21 Skuteczny blok dał Polakom piłkę setową. Trener Francuzów poprosił o czas.

POLSKA – FRANCJA 0:0, 22:21 Już tylko punkt straty Francuzów. Trevor Clevenot - as serwisowy.

POLSKA – FRANCJA 0:0, 22:20 Skuteczna kontra Trójkolorowych. Po serii piłek wygranych przez rywali, trener Ferdinando De Giorgi poprosił o czas.

POLSKA – FRANCJA 0:0, 22:17 Gospodarze utrzymują przewagę.

POLSKA – FRANCJA 0:0, 20:15 Znów punktuje Dawid Konarski.

POLSKA – FRANCJA 0:0, 18:14 Skuteczny atak Dawida Konarskiego, co potwierdziła weryfikacja.

POLSKA – FRANCJA 0:0, 17:13 Autowa zagrywka Francuzów.

POLSKA – FRANCJA 0:0, 16:11 Michał Kubiak ustalił wynik na drugiej przerwie. Polacy zwiększyli przewagę do pięciu oczek.

POLSKA – FRANCJA 0:0, 14:11 Trzy punkty różnicy po ataku Dawida Konarskiego.

POLSKA – FRANCJA 0:0, 12:10 Skuteczny atak Łukasza Wiśniewskiego.

POLSKA – FRANCJA 0:0, 10:8 Bartosz Kurek zaatakował po dłoniach rywali.

POLSKA – FRANCJA 0:0, 9:8 Skuteczny atak Kevina Le Roux

Memoriał Wagnera: Fatalna kontuzja już w drugiej akcji meczu!

W Tauron Arenie Kraków rozpoczął się XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. O ogromnym pechu może mówić kanadyjski siatkarz Graham Vigrass, który już w drugiej akcji meczu z Rosją doznał bolesnej kontuzji. Sytuacja miała miejsce już w drugiej akcji meczu rozpoczynającego XV Memoriał Wagnera. Dmitrij Wołkow skutecznie zaatakował, przedarł się przez blok rywali.

POLSKA – FRANCJA 0:0, 8:5 Trzy punkty przewagi Polaków na pierwszej przerwie technicznej.

POLSKA – FRANCJA 0:0, 7:4 Stephen Boyer zaatakował w aut.

POLSKA – FRANCJA 0:0, 6:4 Dobra kiwka Fabiana Drzyzgi.

POLSKA – FRANCJA 0:0, 5:4 Szczelny blok gospodarzy.

POLSKA – FRANCJA 0:0, 4:4 Skutecznie z drugiej linii Bartosz Kurek.

POLSKA – FRANCJA 0:0, 3:3 Dawid Konarski skutecznym atakiem zakończył długą wymianę.

POLSKA – FRANCJA 0:0, 1:2 Kevin Le Roux zdobył dwa punkty dla Trójkolorowych na początku meczu.

POLSKA – FRANCJA 0:0, 0:1 Rozpoczynamy pierwsze spotkanie reprezentacji Polski na XV Memoriale Huberta Jerzego Wagnera!

Polska: Drzyzga, Konarski, Kurek, Kubiak, Wiśniewski, Bieniek – Zatorski (libero).
Francja: Toniutti, Clevenot, Lyneel, La Roux, Boyer, Le Goff – Grebennikov (libero).

Spotkanie Polska - Francja w Polsacie Sport komentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga.

Słuchamy hymnów obu państw.

Skrót pierwszego meczu XV Memoriału Wagnera:

Zawodnicy obu ekip jeszcze rozgrzewają się na parkiecie Tauron Areny Kraków.

Trener Ferdinando De Giorgi w rozmowie z Marcinem Lepą zdradził skład reprezentacji Polski na spotkanie z Francją. Biało-czerwoni rozpoczną w składzie: Fabian Drzyzga, Michał Kubiak, Bartosz Kurek, Mateusz Bieniek, Łukasz Wiśniewski, Dawid Konarski – Paweł Zatorski (libero).

Memoriał Wagnera 2017: Terminarz i plan transmisji

Od 11 do 13 sierpnia w Tauron Arenie Kraków zostanie rozegrany jeden z najbardziej prestiżowych siatkarskich turniejów towarzyskich. Sprawdź terminarz i plan transmisji XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera: W XV edycji Memoriału Wagnera wezmą udział cztery reprezentacje: Polska, Francja, Rosja oraz Kanada.

Porażka podopiecznych Antigi na inaugurację Memoriału Wagnera

Kanada przegrała z Rosją 1:3 w spotkaniu inaugurującym XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. W drugim piątkowym meczu Polska zmierzy się z Francją. Siatkówka Obie reprezentacje rywalizowały ostatnio w fazie grupowej turnieju Final Six Ligi Światowej w Kurytybie. Rosjanie ulegli wówczas Kanadzie 0:3 (23:25, 27:29, 17:25).

Trwa ceremonia otwarcia XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera.

Rozpoczęło się już przedmeczowe studio Polsatu Sport. Gośćmi Krzysztofa WanioRyszard Bosek, Tomasz Wójtowicz oraz Ireneusz Mazur.

Jak polscy siatkarze spędzili ostatni dzień przed inauguracją Memoriału Wagnera

Konferencja prasowa, oficjalna prezentacja specjalnej emisji znaczka Poczty Polskiej poświęconego Lotto Eurovolley Poland 2017, wreszcie treningi w Tauron Arenie Kraków. Tak polscy siatkarze spędzili ostatni dzień przed inauguracją XV edycji Memoriału Wagnera. Konferencja zapowiadająca Memoriał odbyła się w nietypowym miejscu. Z siatkarzami można było spotkać się w... Urzędzie Pocztowym 1 w Krakowie.

"14" reprezentacji Polski na spotkanie z Francją:

rozgrywający: Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz.
przyjmujący: Rafał Buszek, Michał Kubiak, Bartosz Kurek, Artur Szalpuk.
atakujący: Dawid Konarski, Maciej Muzaj.
środkowi: Mateusz Bieniek, Jakub Kochanowski, Bartłomiej Lemański, Łukasz Wiśniewski.
libero: Damian Wojtaszek, Paweł Zatorski.

Tym razem trener Ferdinando De Giorgi nie skorzysta więc z usług: Łukasza Kaczmarka, Michała Kędzierskiego, Jakuba Popiwczaka oraz Aleksandra Śliwki.

Memoriał Wagnera: Kto zagra w Krakowie? Składy drużyn

XV Memoriał Huberta Wagnera zostanie rozegrany od 11 do 13 sierpnia w krakowskiej Tauron Arenie. W tym prestiżowym siatkarskim turnieju wezmą udział cztery reprezentacje: Polska, Francja, Kanada oraz Rosja. Kogo trenerzy zabrali do Krakowa? Oto składy uczestników.

– Damy szansę gry wszystkim zawodnikom, jakich tutaj mamy. Z pewnością to turniej, w którym zagrają wszyscy, chociaż po trochę. Musimy szukać swojej gry, a gdzie to robić jeżeli nie przy okazji turniejów takich jak Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Nie jestem przekonany do zagrań ukrywających jakiegoś zawodnika, z dnia na dzień nic nowego się nie zbuduje. Poszczególne zespoły znają się już na tyle dobrze, że tutaj nie ma elementów zaskoczenia. Nie ma jakichś wielkich sekretów i tak patrząc chociażby na reprezentacje Francji wiemy, że jeżeli na mistrzostwa Europy przyjadą z Earvinem N'Gapethem to on na pewno zagra i to w wyjściowym składzie. Mnie na tym etapie interesuje przede wszystkim mój zespół, poszczególni zawodnicy, a nie zagrania psychologiczne poszczególnych trenerów – powiedział tuż przed startem turnieju, w rozmowie z fundacjawagnera.pl, selekcjoner reprezentacji Polski Ferdinando De Giorgi.

Memoriał Wagnera: Polska - Francja. Transmisja w Polsacie Sport

W piątek rozpoczyna się XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Podopieczni Ferdinando De Giorgiego w swoim pierwszym meczu zmierzą się z Francją. Spotkanie zapowiada się więc niezwykle ciekawie! Transmisja meczu Polska - Francja w Polsacie Sport. Siatkówka Dla Polski, Francji i Rosji będzie to próba generalna przed mistrzostwami Europy.

Witamy w relacji na żywo z meczu XV Memoriału Wagnera Polska - Francja. Początek spotkania o godzinie 20.30.