Jóźwiak w magazynie sportów walki Puncher informował już o tym, że jesienna gala FEN będzie zorganizowana z przytupem. Wiemy już, że właśnie wtedy odbędzie się rewanżowe starcie o mistrzowski pas K-1 w kategorii do 77 kilogramów między Pawłem Biszczakiem a Wojciechem Wierzbickim. - Powrócą m.in. starzy zawodnicy prezentujący wysoki poziom, którzy błąkali się po innych organizacjach - zapowiedział kilka tygodni temu.

Wtedy jednak Jóźwiak zwrócił uwagę na freak fight. W sobotę dowiedzieliśmy się o personaliach. W klatce FEN spotkają się bowiem raperzy - Arab i Ruby.

Arab, czyli Gabriel Al-Sulwi, już jakiś czas temu mówił o tym, że chętnie spróbowałby sił w MMA. Po wielu problemach z uzależnieniem od marihuany, zbawienne okazały się treningi brazylijskiego jiu-jitsu.

Z kolei Ruby, czyli Bartłomiej Brzeziński, to członek znanej hip-hopowej grupy Ganja Mafia. Od jakiegoś czasu również wyrażał chęć startów w amatorskim MMA, lecz ostatecznie do takiego występu nie doszło. Aktualnie trenuje pod okiem Tomasza Brondera w Silesian Cage Club.