Memoriał Wagnera: Francja - Rosja. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Memoriał Wagnera: Francja - Rosja. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

W drugim dniu Memoriału Huberta Jerzego Wagnera Francuzi zmierzą się z Rosjanami. Podopieczni trenera Laurenta Tillie pokonali w piątek Polaków w tie-breaku, a siatkarze Sbornej wygrali z Kanadą 3:1. Zapowiada się arcyciekawe widowisko. Transmisja meczu Rosja - Francja w Polsacie Sport.

Francuzi po dziesięciu dniach przygotowań prezentują się bardzo dobrze. Pomimo absencji lidera zespołu - Ervina N'Gapetha - pokonali reprezentację Polski 3:2. - Podobało mi się, że moi zawodnicy, nawet w trudnych momentach, walczyli z uśmiechem na ustach. Nie zwieszali głów. To jest dla mnie największy plus. Doceniam reakcję drużyny, ale potrzebujemy większej koncentracji przez cały mecz - powiedział na pomeczowej konferencji trener Francji, Laurent Tillie.

Rosjanie pewnie pokonali podpopiecznych trenera Stephane'a Antigi 3:1. Do składu Sbornej powrócili tak doświadczeni zawodnicy jak Siergiej Grankin, Aleksander Markin czy Artem Wolwicz.


Francja to aktualny mistrz Europy i triumfator tegorocznej Ligi Światowej. Trójkolorowi są typowani na zwycięzców turnieju EuroVolley 2017. Rosjanie po powrocie kluczowych graczy mają ogromne szanse by zagrozić Francuzom. Drużyny będą miały okazję sprawdzić się przed rozpoczynającymi się 24 sierpnia mistrzostwami kontynentu. Zapowiada się więc niezwykle ciekawe widowisko.

Transmisja meczu Francja - Rosja w Polsacie Sport. Początek o godzinie 18:00. Komentują Tomasz Swędrowski i Ireneusz Mazur

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze