Rewanż Biszczaka z Wierzbickim na FEN 19!

Sporty walki

Jak poinformował prezes Fight Exclusive Night Paweł Jóźwiak, na gali FEN 19 we Wrocławiu dojdzie do ciekawego starcia między Pawłem Biszczakiem a Wojciechem Wierzbickim. Będzie to drugie starcie obu zawodników - pierwsze padło łupem tego pierwszego, który sięgnął po pas FEN w kategorii do 77 kg.

To była walka wieczoru gali FEN 15 w Lubinie. Obaj zawodnicy stworzyli fanom świetne widowisko, które z każdą minutą było coraz bardziej wyrównane. Po pięciu rundach trudno było wskazać, kto był lepszy. Sędziowie musieli jednak zdecydować i orzekli niejednogłośnie, że zwycięzcą zostanie Biszczak. Wierzbicki od razu chciał rewanż i jak się okazało szybko dopiął swego. O ponownym zestawieniu tych kickbokserów poinformował Paweł Jóźwiak.

- Nie mogłem tego tak zostawić. Zróbmy to jeszcze raz - powiedział w studiu.

Do zestawienia odniósł się także Biszczak. - Oczywiście, że wygrałem. Dwóch sędziów widziało moje zwycięstwo. Nie mam prawa mieć uwag co do tego. Dla mnie jest śmieszne, że mistrza trzeba pobić. Chyba chcemy mieć sprawiedliwy werdykt, tak? Takie słowa Wierzbickiego są śmieszne - ocenił.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie