Były mąż Marty Kaczyńskiej współwłaścicielem klubu z Ekstraklasy! Kibice mają duże obawy

Piłka nożna
Były mąż Marty Kaczyńskiej współwłaścicielem klubu z Ekstraklasy! Kibice mają duże obawy
fot. PAP

Były mąż Marty Kaczyńskiej, a aktualnie partner byłej żony Artura Boruca, Marcin Dubieniecki ogłosił na Twitterze, że został nowym współwłaścicielem rewelacji ostatnich miesięcy, Arki Gdynia. Kibice mając na uwadze jego przeszłość i aferę z PFRON mają obawy, jak będzie wyglądało funkcjonowanie klubu z Trójmiasta.

Za Arką kapitalny okres. Gdyński klub zdobył Puchar i Superpuchar Polski, a w dodatku przeżył piękną, choć krótką, przygodę z Ligą Europy. Nic więc dziwnego, że zainteresowanie tym klub4em wzrosło nie tylko wśród kibiców, ale i biznesmenów. Tuż przed pamiętnym finałem Pucharu Polski klub przejął zaledwie 20-letni Dominik Midak. Jak się okazało klub w poniedziałek zyskał nowego współwłaściciela. Został nim Marcin Dubieniecki.

Obserwując oficjalne konto na Twitterze, możemy zauważyć wiele wpisów na temat Arki. Z reguły Dubieniecki gratulował walki i sukcesów, ale również sugerował jak powinien funkcjonować klub.

Akurat dobre relacje z kibicami będą mu bardzo potrzebne. Fani podchodzą bowiem do niego z dużą rezerwą. Nowy współwłaściciel Arki ma za sobą nieciekawą przeszłość, a afera z PFRON (zarzut wyłudzenia ponad 14 milionów złotych) wpędziła go na czternaście miesięcy do aresztu. Na wolność wyszedł dopiero po wpłaceniu 3 milionów kaucji.

 

O Dubienieckim było głośno również ze względu na jego życie prywatne i towarzyskie. Był mężem córki Lecha i Marii Kaczyńskich, Marty. Związek nie przetrwał jednak próby czasu i biznesmen się rozwiódł. Aktualnie jest w związku z byłą żoną… Boruca, Katarzyną Modrzewską.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze