Jóźwiak: Sianos kontra Pakutinskas? Nawet na FEN 19 we Wrocławiu!

Sporty walki

Coraz więcej wskazuje na to, że Marcin Sianos (3-2, 2KO) zmierzy się z Tomasem Pakutinskasem (13-12, 5 KO, 6 SUB). Zwycięski podczas gali FEN 18 Sianos wyzwał tuż po walce do pojedynku zawodnika z Litwy.

- Pakutinskas, zrobię ci z ryja Pakutinskasowo! Dawaj na ring! – grzmiał Sianos, który chciałby zrewanżować się Litwinowi za przegrany przez niejednogłośną decyzję sędziów pojedynek, który odbył się 18 marca 2017 roku w Wilnie podczas gali KOK 45.

 

Co ciekawe, Pakutinskas za pomocą Facebooka odpowiedział Sianosowi. Również jest zainteresowany walką i czeka tylko na warunki pojedynku.

 

O możliwość zorganizowania tego pojedynku postanowiliśmy zapytać Pawła Jóźwiaka, czyli prezesa Fight Exclusive Night, który zajmuje zestawianiem karty walk. - Pracujemy nad tym. Widzę, że w internecie pojawiło się spore zainteresowanie tym pojedynkiem. Ja jestem na tak, bo to byłaby sportowo bardzo ciekawa walka. Usiądziemy do rozmów, zaproponuję swoje warunki. Jeżeli chłopacy w dalszym ciągu będą chętni, to we Wrocławiu, podczas kolejnej gali FEN, dojdzie do starcia Sianosa z Pakutinskasem - zakończył Jóźwiak.

 

KB, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie