Prostackie zachowanie Pjanica! Piłkarz Juventusu kopnął rywala (WIDEO)

W 73. minucie w meczu o Superpuchar Włoch między Juventusem a Lazio Rzym, Miralem Pjanić zachował się karygodnie! Piłkarz Juventusu nie wytrzymał temperatury spotkania i… po prostu kopnął rywala. Arbiter ocenił to zachowanie na żółtą kartkę. A może należała się czerwona?

Spotkanie od początku nie układało się po myśli Juventusu. W momencie tej sytuacji przegrywali już 0:2, a ostatecznie ulegli Lazio 2:3. Pjanić zdecydowanie nie wytrzymał presji związanej z tym meczem i w bezczelny sposób kopnął Ciro Immobile.

Do starcia doszło w 73. minucie. Drogi biegnących zawodników skrzyżowały się, a piłkarz Lazio delikatnie wybił z rytmu biegu Bośniaka. Ten niezrozumiale się wściekł i zachował się po prostu prostacko. Kopnął Immobile, a ten padł na murawę. Arbiter stwierdził, że za to należy się żółta kartka. A jakie jest wasze zdanie?

Całe zajście do obejrzenia w załączonym materiale wideo.