Oskarish i peet wracają do gry. AttackiereN pretendentem do czołówki Polski?

E-sport
Oskarish i peet wracają do gry. AttackiereN pretendentem do czołówki Polski?
fot. HLTV.org

Oskar ‘oskarish’ Stenborowski i Piotr ‘peet’ Ćwikliński wracają do gry. Jako attackiereN postarają się podbić polską scenę.

O sformowaniu nowego składu, który na papierze posiada realne szanse, by wkroczyć do czołówki formacji znad Wisły, poinformował portal HLTV.org. Biało-czerwonych z attackiereN reprezentować będzie oskarish, który ma za sobą międzynarodową przygodę w ALTERNATE aTTaX, a także peet, dwukrotny uczestnik Majorów z ramienia eBattle i Vexed Gaming. Doświadczony duet wesprą dodatkowo gracze znani ostatnio z występów pod banderą GRUBASów: Bartosz ‘fines’ Załęcki, Michał ‘crank’ Krystyniak oraz Michał ‘michi’ Majkowski.

 

- Jesteśmy bardzo zmotywowani, aby wrócić na scenę. Obecnie staramy się jak najlepiej grać w Mistrzostwach Polski, a wkrótce postaramy się wkroczyć do Polskiej Ligi Esportowej – ogłosił Łukasz ‘PRAWus’ Ganczewski, menadżer zespołu. – W niedalekiej przyszłości chcielibyśmy również zacząć rywalizację na arenie międzynarodowej. Pomimo to, że istniejemy od krótkiego czasu, nasza drużyna to połączenie doświadczenia, młodości i motywacji – dodaje.

 

Skład attackiereN:

 

Oskar "oskarish" Stenborowski

 

Piotr "peet" Ćwikliński

 

Bartosz "fines" Załęcki

 

Michał "crank" Krystyniak

 

Michał "michi" Majkowski

 

Aktualnie peet i spółka nie są wspierani przez żaden klub. AttackiereN to ich chwilowa wizytówka. Zespół ogłosił bowiem, że czeka na oferty współpracy z organizacjami.

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze