Zawodnik UFC został ochroniarzem Neymara

Sporty walki
Zawodnik UFC został ochroniarzem Neymara
fot. Twitter

Wraz z przeprowadzką Neymara do Paryża, Brazylijczyk musiał podjąć szereg ważnych decyzji, a jedną z nich było zatrudnienie nowych ochroniarzy. Okazuje się, że jednym z bodyguardów Brazylijczyka został 36-letni zawodnik najlepszej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie UFC Nordine Taleb.

Nordine Taleb (13-4, 6 KO) to bardzo doświadczony zawodnik, który dla najlepszej organizacji MMA na świecie stoczył już siedem walk, z których wygrał pięć starć. Ostatnio wystąpił podczas UFC Fight Night 109, gdzie pokonał przez jednogłośną decyzję Olivera Enkampa. Być może był to ostatni pojedynek Taleba dla UFC.

Pochodzący z Algierii zawodnik występujący w kategorii półśredniej, w ostatnich dniach był bowiem częścią ochroniarskiej "obstawy" Neymara. Brazylijczyk przeniósł się za 222 miliony euro z Barcelony do Paryża i musiał znaleźć nowych ochroniarzy - okazuje się, że jednym z jego bodyguardów został właśnie Taleb, który potwierdził ten fakt na Twitterze.

 


W jeszcze innym wpisie Taleb w jednoznaczny sposób skomentował to, że jakiś czas temu opuścił Montreal, gdzie trenował w klubie Tristar. - Życie obrało szalony kierunek - napisał zawodnik.

 

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze