Duży transfer Legii Warszawa! Jego CV robi wrażenie

E-sport
Duży transfer Legii Warszawa! Jego CV robi wrażenie
fot. Legia.com

Miłosz "milosz93" Bogdanowski, mistrz Polski FIFA 17 Ultimate Team, wzmocnił e-sportową kadrę Legii Warszawa. To jeden z najbardziej utytułowanych polskich zawodników - triumfował również w dwóch poprzednich edycjach FUT.

Bogdanowski wygrał ponadto dwa pierwsze sezony PlayStation League, a także wystąpił w prestiżowym paryskim turnieju ESWC, gdzie zajął miejsce w TOP8, nieznacznie przegrywając w ćwierćfinale. Poza wymienionymi osiągnięciami triumfował w mniejszych turniejach oraz w zawodach organizowanych na cieszącej się dużą renomą wśród graczy stronie Gfinity.net.

- Bardzo się cieszę, że dołączam do tak wielkiego klubu, z taką tradycją i historią. To dla mnie niezwykle ekscytujące wydarzenie i powód do dumy. Zrobię wszystko, aby w e-sporcie Legia odnosiła co najmniej takie sukcesy jak na prawdziwym boisku - obiecał Bogdanowski oficjalnej stronie klubu Legia.com.

24-latek jest już trzecim nabytkiem e-sportowej sekcji "Wojskowych". Wcześniej klub zainwestował w Michała "Srokę" Srokosza oraz Łukasza "Lukstera" Kamińskiego.

RH, legia.com, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie