O Pazdana biją się dwa kluby Premier League!

Piłka nożna
O Pazdana biją się dwa kluby Premier League!
fot. PAP

Dla Michała Pazdana to ostatnia szansa na karierę poza granicami Polski. Stoper, który 1 lipca skończył 30 lat, wciąż bowiem myśli o odejściu z Legii Warszawa i wcale nie narzeka na brak zainteresowania. Jak informuje "The Telegraph", w grę wchodzą dwa kluby Premier League.

Od jakiegoś czasu napływają informacje jakoby Polakiem interesował się Newcastle United. Klub z północnej Anglii na gwałt potrzebuje stopera po tym, jak w niedzielnym meczu z Tottenhamem urazu doznał Fabian Lejeune, etatowy obrońca zespołu."Sroki" chcą ponoć ściągnąć legionistę jeszcze przed niedzielnym meczem z Huddersfield Town.

Brytyjscy dziennikarze donoszą, że 30-latek znalazł się także w kręgu zainteresowań Crystal Palace. "Orły" również potrzebują wzmocnienia w obronie. Ich defensywa jest bowiem dziurawa jak szwajcarski ser, o czym świadczy porażka 0:3 z Huddersfield Town w 1. kolejce Premier League.

"The Telegraph" zakłada, że transfer Pazdana do któregoś z tych dwóch klubów, jest bardzo prawdopodobny. W jego kontrakcie zapisana jest wszak klauzula odstępnego w wysokości zaledwie 2,5 miliona euro. Nie oszukujmy się - dla angielskich klubów są to po prostu grosze.

Czy Michał Pazdan wykorzysta w końcu swoją renomą, na którą tak ciężko pracował podczas Euro 2016? To dla niego ostatni dzwonek.

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze