Olofmeister w FaZe Clanie? To już niemal pewne

E-sport
Olofmeister w FaZe Clanie? To już niemal pewne
fot. HLTV.org

Rozłam fnatic już niemal przypieczętowany. Z informacji podanych przez francuskojęzyczny serwis Flickshot.fr jasno wynika, że Olof ‘olofmeister’ Kajbjer przywdzieje trykot FaZe Clanu.

Plotki o tym, że olofmeister i Dennis ‘dennis’ Edmann mają opuścić fnatic pojawiły się na początku miesiąca. Niemal od razu połączono je z przejściem Kajbjera do FaZe Clanu, który po zakończeniu sezonu wprowadził już jedną zmianę. Z multinarodową formacją pożegnał się Aleksi ‘allu’ Jalli. Wszystko to na rzecz zatrudnienia Ladislava ‘GuardiaNa’ Kovácsa.

 

Jak się okazuje, pogłoski sprzed ponad tygodnia już niedługo mają zostać potwierdzone. Dziennikarz Flickshot.fr dowiedział się bowiem, że po problematycznych negocjacjach transfer olofmeistera został już sformalizowany. Szwed ma zastąpić w zespole Fabiena ‘kioShiMę’ Fiey’a.

 

Przygoda kioShiMy w FaZe rozpoczęła się osiemnaście miesięcy temu, po tym, jak w ekipie zastąpił on Mikaila ‘Maikelele’ Billa. Przez ten czas europejska sekcja stale utrzymywała się w światowej czołówce, jednak dopiero po zakontraktowaniu Nikoli ‘NiKo’ Kovaca wzbiła się na sam szczyt. Olofmeister fnatic reprezentował natomiast przez trzy lata, tworząc prawdziwą legendę szwedzkiego składu. To właśnie z nim u boku Skandynawowie zwyciężyli dwa Majory w 2015 roku. Wtedy też Kajbjer został uznany za najlepszego zawodnika na świecie.

 

Prawdopodobny skład FaZe Clanu:

 

Håvard "rain" Nygaard
Finn "karrigan" Andersen
Nikola "NiKo" Kovač
Ladislav "GuardiaN" Kovács
Olof "olofmeister" Kajbjer

 

Wszelkie doniesienia potwierdzą się najpóźniej jutro o 9:00. Wtedy bowiem drużyny muszą podać ostateczny kształt kadr na zbliżający się sezon ESL Pro League.

 

Nadal nie wiemy, jaka przyszłość maluje się przed drugim zawodnikiem, który prawdopodobnie opuści fnatic – dennisem.

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze