FEN 19: Ruszyła sprzedaż biletów!

Sporty walki
FEN 19: Ruszyła sprzedaż biletów!
fot. FEN

Ruszyła sprzedaż biletów na galę Fight Exclusive Night 19 „Bitwa o Wrocław”. Od piątku, 18 sierpnia, od godziny 12 na stronie federacji oraz na stronach współpracujących bileterni można zakupić wejściówki na wielką galę MMA oraz K-1, która 14 października odbędzie się we Wrocławiu.

Z tej okazji, dla najbardziej zdeterminowanych kibiców, federacja FEN stworzyła specjalny bonus. Do niedzieli, 20 sierpnia, do północy, na specjalne hasło „FEN 19” otrzymacie państwo 10% rabatu na zakup biletów na „Bitwę o Wrocław”.

 

Ceny biletów na poszczególnych sektorach będą zmieniały się w zależności od daty zakupy. Co oczywiste – im szybciej, tym lepiej dla was. Ceny na płytę będą niezmienne aż do rozpoczęcia gali.

 

Podczas Fight Exclusive Night zobaczymy aż 10 pojedynków – 7 w formule MMA i 3 w K-1. Będą powroty, będą walki o pasy mistrzowskie oraz spektakularne rewanże. Wszystko przy wrocławskiej publiczności, która już po raz siódmy będzie miała przyjemność zobaczenia na żywo europejską czołówkę wojowników w akcji.

 

W walce wieczoru zobaczymy wielki rewanż pomiędzy Pawłem Biszczakiem i Wojciechem Wierzbickim. Ponadto włodarze federacji przygotowali Freak Fight, w którym Gabriel Al-Sulwi, czyli „Arab” zmierzy się z „Rubym”, czyli Bartłomiejem Brzezińskim.

Bilety dostępne na stronie federacji, Biletyna.pl, Eventim.pl, Kupbilet.pl

KB, Informacja Prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze